Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

soutez

Tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Carnilove. Tentokrát můžete vyhrát pamlsky Carnilove True Fresh.

Věrný psí přítel si zaslouží lahodnou odměnu nad rámec běžného jídelníčku. Pro tyto případy nabízí řada Carnilove True Fresh mrazem sušené „snacky“ z králíka a kachny. Šetrná metoda zpracování jim ponechává nezaměnitelnou a tolik lákavou chuť masa, doplněnou o dýni a směs ovoce. A pokud je naservírujete zamíchané do granulí, těžko budete hledat spokojenějšího psa, než je ten váš.

Kromě pamlsků najdete v řadě Carnilove True Fresh také granule určené všem psím gurmánům. Unikátní výrobní technologie umožnila „naplnit“ jejich složení z 60 % masem pouze v čerstvé formě a proměnit tak každé krmení v jedinečný chuťový zážitek. Šetrné zpracování surovin zachovává původní výživové vlastnosti masa a zajišťuje až o 70 % vyšší chutnost, něž jakou se mohou chlubit běžná krmiva. Pečlivě volené ingredience pocházejí od ověřených evropských dodavatelů.

Soutěžit můžete od 5. do 31. říjen 2021. Tři z Vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázky, získají pamlsky Carnilove True Fresh v hodnotě 500 Kč.

Ceny věnuje firma VAFO PRAHA. Zodpovědět soutěžní otázky vám pomůže web www.carnilove.cz.

Jaký druh masa v pamlscích Carnilove True Fresh nenajdete?


Otázka č. 1/5