Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

soutez

Tento měsíc jsme si pro vás opět připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát Brit Training Snack.

Soutěžit můžete od 15. do 31. května 2020. Tři z Vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázky, získají balíček v hodnotě 480 Kč plný pamlsků Brit Training Snack.

 

 www.krmivo-brit.cz

 

Brit je zastáncem pozitivní motivace, jejímž prostřednictvím páníček naváže se svým psím parťákem skutečnou symbiózu. Samozřejmě pak přichází otázka, jakým způsobem zvíře k tréninku motivovat. Často používané piškoty mají vysoký obsah cukru (a škodí tak zubům i linii) a se zvýšeným obsahem cukru v krvi narůstá i pocit hladu.

 

Brit Training Snack jsou pro výcvik ideální. Jedná se o pochoutku, která je chutná, kaloricky vyvážená, nezatěžuje organismus a nemá nežádoucí účinky na chrup psa a jeho aktivitu. Velikost pochoutek je intuitivně rozdělena na varianty S, M, L, XL a Puppies. Mezi jejich další pozitiva patří kaloricky vyvážený a vysoce stravitelný obsah.

 

Tipy, jak postupovat při výcviku vašeho psa, najdete na www.trainingtips.eu.

Kterou z následujících variant v řadě Brit Training Snack nenajdete?


Otázka č. 1/4

Někdo to rád horké

SOUTĚŽ O BRIT CARE MINI KAPSIČKY PRO PSY

Také tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát kapsičky pro psy řady Brit Care Mini.

SVS zachytila problematickou zásilku sedmi psů a šesti koček z Bulharska

Inspektoři Státní veterinární správy (SVS) v Ústeckém kraji ve spolupráci s tamními celníky zajistili na dálnici D8 v okrese Litoměřice vozidlo přepravující problematickou zásilku psů a koček z Bulharska

... přejít na aktuality