Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

soutez

I tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát nové konzervy pro psy Brit Premium by Nature.

Soutěžit můžete od 1. do 31. srpna 2019.  Tři z Vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázky, získají balíček v hodnotě 500 Kč plný konzerviček pro psy.

Ceny věnuje firma VAFO PRAHA.

www.krmivo-brit.cz

Alfou a omegou této speciality je maso doplněné o játra, dršťky, či pohanku a dary přírody v podobě bylin a ovoce. Konzervy Brit Premium by Nature lze psovi podávat jako svačinku, dochucení granulí či kompletní krmivo. Lákavá vůně masa a skvělá chuť podporují příjem krmiva i u vybíravých psů. Samozřejmostí je obsah bez obilovin, sóji a geneticky modifikovaných organismů, a naopak přídavek vybalancovaného množství živin, vitamínů a minerálů. Celá řada nových prémiových konzerv je určena všem plemenům jakéhokoli věku a všem velikostem psích parťáků. Nechybí tedy ani varianta pro psí juniory nebo pejsky s citlivým zažíváním.

Prémiové masové konzervy ve variantách z rybího, kuřecího, hovězího, jehněčího, krůtího či vepřového masa jsou doplněny o lososový olej – zdroj omega-3 mastných kyselin, jež podporuje kvalitu srsti, imunitu, ale třeba i cévní a mozkovou činnost. Zároveň v nich najdete také extra porci kolagenu zlepšujícího zdraví kloubů, ovoce a bylinky jako například heřmánek, rozmarýn, borůvky či jablka. Krmivo navíc pomáhá zlepšit příjem tekutin.

V kolika recepturách jsou nové konzervy Brit Premium by Nature k dostání?


Otázka č. 1/5