Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

soutez

I tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát pamlsky Brit Meaty Jerky.

Soutěžit můžete od 3. do 31. července 2021.  Tři z Vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázky, získají pamlsky Brit Meaty Jerky v hodnotě 500 Kč.

Ceny věnuje firma VAFO PRAHA.

www.krmivo-brit.cz

Nové pamlsky Brit Meaty Jerky potěší mlsné čenichy všech psích gurmánů! Jejich složení tvoří sušené maso (85 %), zdraví prospěšné funkční složky jako probiotika nebo kolagen i řada superpotravin. Jedná se o lahodné a výživné pochoutky, které se vyrábí v EU ze surovin pocházejících z kontrolovaných evropských chovů. Díky masité chuti a kvalitnímu složení si Brit Meaty Jerky ve Volbě spotřebitelů 2021 vysloužily ocenění Nejlepší novinka v kategorii krmiv pro psy. Vybírat můžete z 12 receptur masových filetek, penízků nebo proteinových tyčinek.

Kolik variant pamlsků Brit Meaty Jerky značka Brit psům servíruje?


Otázka č. 1/4

Někdo to rád horké

Odebrání 21 argentinských dog chovatelce na Jindřichohradecku

Veterinární inspektoři provedli v druhé polovině června na základě obdrženého podnětu na chov většího množství psů v nevhodných podmínkách u výše zmíněné chovatelky kontrolu. Psi měli podle podavatele podnětu opakovaně utíkat a ohrožovat místní obyvatele.

BRIT pomáhá potřebným na Moravě...

Krmivo pro psy těch, kteří se nacházejí v postižené oblasti.

... přejít na aktuality