Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

soutez

I tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát

Soutěžit můžete od 2. do 30. června 2021.  Tři z Vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázky, získají krmivo Brit Care Dog Hair & Skin v hodnotě 500 Kč.

Ceny věnuje firma VAFO PRAHA.

www.krmivo-brit.cz

Výjimečné nutriční vlastnosti a nízké riziko alergií. Tak zní neoddiskutovatelné výhody, které oblasti výživy přináší hmyzí protein. Pokud jej navíc spojíme s bílou rybou, kokosovým olejem a dalšími zdraví prospěšnými ingrediencemi, získáme nové krmivo Brit Care Dog Hair & Skin, které je šetrné nejen k citlivé a náročné kůži a srsti psů, ale díky nízké uhlíkové stopě i k přírodě.

Hmyzí protein je trendy zdroj bílkovin v lidské i zvířecí stravě, který vyniká výživovými parametry a skvělou stravitelností.  Mimoto nezpůsobuje téměř žádné riziko alergické reakce, proto zapadá do řady hypoalergenních krmiv.

Český výrobce krmiv pro domácí parťáky Brit tyto jedinečné vlastnosti uchopil a superprémiovou řadu Brit Care nově rozšířil o Brit Care Dog Hair & Skin granule s hmyzem. Kromě hmyzího proteinu krmivo obsahuje bílou rybu s nižším procentem tuku a řadou vitamínů i minerálů.

Superprémiovou recepturu dále doplňují probiotika pro posílení imunitního systému, vysoký obsah Omega-3 a Omega-6 mastných kyselin prospívajících zdraví kůže a srsti i vyvážený profil aminokyselin podporujících svalstvo. A to bez použití jednoho z nejčastějších alergenů, obilovin. Krmivo navíc obsahuje hydratující kokosový olej, který nahrazuje běžně používaný kuřecí tuk.

Krmivo s nízkou uhlíkovou stopou

Ve srovnání s tradičními krmivy pro psy představují granule Brit Care Dog Hair & Skin ekologičtější volbu. Hmyzí protein se totiž vyznačuje velmi nízkou uhlíkovou stopou, jelikož ke krmení hmyzu jsou použity pouze rostlinné, lokálně dostupné organické vedlejší produkty.

Chov těchto drobných živočichů je navíc mnohem méně náročný než chov jiných hospodářských zvířat. Na výrobu kilogramu potravin na bázi hmyzu jsou potřeba pouze 4 % vody a 2 % půdy z objemu potřebného na totožný produkt na bázi hovězího.

Tuna hmyzu navíc dovede spotřebovat kolem 4,5 tun organického odpadu (neboli rostlinných zbytků), který by v opačném případě skončil na skládkách. A pokud jde o odpad ze samotného chovu hmyzu... Jednoduše neexistuje.

Šetrnost celé řady umocňují i plně recyklovatelné obaly. Jedná se o monomateriál typu LDPE 4, který lze vytřídit do žlutých kontejnerů na plasty.

Který z uvedených proteinů v novém krmivu Brit Care Dog Hair & Skin nenajdete?


Otázka č. 1/4

Někdo to rád horké

SOUTĚŽ O KRMIVO S HMYZEM

I tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit.

Soutěž o konzervy pro psy Brit Fresh

Také tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát balíček Brit Fresh konzerv pro psy.

... přejít na aktuality