Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

soutez

I tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát krmivo pro psy řady Brit Care Mini.

Typickým znakem malých plemen psů je velmi dlouhá délka života. Při přepočtu na lidský věk se malí pejsci dožívají více než 100 let. Odrazem naší lásky a péče je to, že uděláme maximum, aby naše malé velké lásky prožily celý svůj život v plném zdraví pro naše společné štěstí.

Brit Care Mini je řada krmiv pro malé psy, která pokrývá všechny fáze života i specifické potřeby. Najdete zde receptury pro štěňata, dospělé psy, psy s vysokými nároky na péči o srst, citlivým zažíváním, kastrované a s nadváhou nebo speciální recepturu pro jorkširské teriéry. Klíčovými benefity jsou stravitelnost a chutnost díky čerstvým proteinům. Hlavní je přístup prevence výživou, který v případě malých pejsků znamená soubor přírodních aditiv pro podporu imunity. V Britu vědí, že vaše malé velké lásky jsou jako vlastní děti a vždy jim proto chcete dát to nejlepší.

Základem zdraví, odolnosti a dlouhověkosti je vždy zdravé trávení a zdravá kůže, které představují dvě hlavní centra imunity. Jejich podpora musí jít „ruku v ruce“. Zdravotní stav trávicího traktu se projevuje na kůži a pouze zdravá kůže může účinně bránit tělo malého psa proti vlivům vnějšího prostředí. Krmiva Brit Care Mini obsahují celou řadu nástrojů na podporu buněčné i mikrobiální imunity – rakytník, vitamín C, probiotika MOS, FOS a inulin. Skvělý vzhled a zdraví srsti a kůže zajišťuje vysoký obsah omega-3 mastných kyselin z mořských řas a lososového oleje.

Podle statistik má většina malých pejsků nějaký problém se zuby – paradontózu, záněty dásní apod. Tyto problémy se u malých psů objevují mnohem častěji než u velký, s věkem se zhoršují a mohou způsobit i další závažná onemocnění. Je proto důležité o chrup pravidelně pečovat, a to i prostřednictvím krmiva. Brit Care Mini obsahuje velmi účinné nástroje ochrany zubů malých psů – šalvěj, hřebíček, rakytník a další bylinky, které slouží jako zdroje intenzivních antioxidantů.

U psů malých plemen se také často setkáváme s různými záněty močového aparátu. Lidová medicína v takových případech doporučuje borůvky, brusinky i rakytník, které jsou také obsaženy v nových krmivech. Borůvky jsou rovněž zdrojem polyfenolů a flavonoidů, díky kterým pomáhají bojovat se stresem a podporují zdraví srdce.

Soutěžit můžete od 1. do 31. prosince 2019.  Tři z Vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázky, získají balíček v hodnotě 500 Kč složený z granulí pro malá plemena psů Brit Care Mini Grain Free Hair & Skin (2 kg) a funkčních pamlsků Brit Care Dog Functional Snack Skin&Coat Krill.

Ceny věnuje firma VAFO PRAHA.

www.krmivo-brit.cz

V kolika recepturách jsou krmiva Brit Care Mini k dostání?


Otázka č. 1/5