Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

soutez

I tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát krmivo pro psy řady Brit Fresh.

Soutěžit můžete od 1. do 30. listopadu 2019.  Tři z Vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázky, získají granule Brit Fresh Chicken with Potato Adult Great Life v hodnotě 500 Kč.

Ceny věnuje firma VAFO PRAHA.

www.krmivo-brit.cz

Zatímco páníček má ve stravování neomezené možnosti, pes si obsah své misky sám vybrat nemůže. Je tedy zcela odkázán na dvounohého přítele. Ten by měl proto krmivo volit odpovědně a snažit se zvířeti dopřát kvalitní meníčko, které bude mít pozitivní vliv na jeho zdraví. A nejen to – jídlo by mělo také chutnat. Naservírujte mu tedy čerstvé maso a vězte, že se jeho rozkmitaný ocásek jen tak nezastaví.

Základem granulí Brit Fresh je 40 % čerstvého masa, které zahrnuje pouze měkké tkáně a vnitřnosti a dodává jídelníčku vašeho chlupáče vysokou kvalitu. Šťáva, kterou obsahuje, navíc zvyšuje chutnost i vůni krmiva a snáze jej tak přijímají i pejsci, kteří suchou stravu obvykle odmítají. Maso v čerstvé formě má navíc mnoho zdravotních benefitů – představuje optimální zdroj bílkovin, posiluje imunitu a zlepšuje kůži i srst psů. A protože čerstvost vyžaduje rychlé zpracování, pochází maso v řadě Brit Fresh pouze od lokálních dodavatelů. Kromě čerstvého je poté v recepturách také maso sušené, které zvyšuje koncentraci proteinu a dělá tak z granulí nejen chutnou, ale také dostatečně výživnou pochoutku.

Šťavnaté hovězí, kuře, krocana, rybu a kachnu doplňují přílohy z původních zrnin jako pohanka, proso či oves, které příznivě ovlivňují celkové zdraví a kondici psů. A nechybí ani tradiční bylinky, dýně, cuketa, ovoce a zelenina. Jednotlivé kombinace jsou vždy voleny tak, aby zajistily ideální množství všech podstatných živin, a navíc splňovaly specifické potřeby všech psích lásek – od štěňátek přes dospělé psy malých i velkých plemen až po psy v kondici nebo zátěži. Zbytečné nezdravé suroviny jako sóju, kukuřici nebo pšenici ve složení nenajdete. Stejně tak chybí barviva a chemická dochucovadla. Jedná se zkrátka o zdravé a delikátní menu.

Co je základem granulí Brit Fresh?


Otázka č. 1/5