Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

soutez

S novým měsícem jsme si pro vás ve spolupráci s firmou VAFO Praha, renomovaným českým výrobcem krmiv pro domácí mazlíčky, připravili soutěž o krmivo pro psy Carnilove Fresh.

Brit Care Mini je řada krmiv pro malé psy, která neobsahuje obiloviny a pokrývá všechny fáze jejich života i specifické potřeby. Klíčovými benefity jsou stravitelnost a chutnost díky čerstvým proteinům. Hlavní je i přístup prevence výživou, který v případě malých pejsků znamená soubor přírodních aditiv pro podporu imunity.

Zmíněné granule obsahují celou řadu nástrojů na podporu imunity – rakytník, vitamín C a probiotika MOS a FOS. Skvělý vzhled a zdraví srsti a kůže zajišťuje vysoký obsah omega-3 mastných kyselin z mořských řas a lososového oleje. Nechybí ani velmi účinné nástroje ochrany zubů malých psů – nejdůležitějším pomocníkem je v tomto směru hřebíček. Brusinky, borůvky a rakytník poté pomáhají proti zánětům močového měchýře. Borůvky jsou rovněž zdrojem polyfenolů a flavonoidů, díky kterým pomáhají v boji se stresem a podporují zdraví srdce.

 

Malí psi jsou také nároční na výběr potravy, a proto v recepturách Brit Care Mini najdete netradičně používané zdroje proteinů té nejvyšší kvality – tuňáka, králíka a zvěřinu. Jsou vysoce výživné a zároveň hypoalergenní. A stejně jako již osvědčený losos a jehněčí maso jsou velice dobře stravitelné i pro krátký trávicí trakt. Kvůli opačným vlastnostem je vynecháno maso kuřecí. Nenajdete tu ani žádné obiloviny. Díky tomu je zajištěn nízký glykemický index krmiva, prevence obezity, nižší zátěž trávicího traktu a stabilizace hladiny krevního cukru. Vězte, že péče o zdraví vašeho malého parťáka se vám vrátí v podobě mnoha společně strávených let.

Soutěžit můžete do 30. dubna 2019. Tři z vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázky, získají krmivo Brit Care Mini Sensitive Grain Free v hodnotě 500 Kč.

Ceny věnuje firma VAFO Praha.

www.krmivo-brit.cz

Komu je řada Brit Care Mini určená?


Otázka č. 1/5