Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

soutez

Po malé pauze pro vás máme soutěž ve spolupráci s firmou VAFO PRAHA s. r. o., renomovaným českým výrobcem krmiv značky Brit. Tentokrát můžete vyhrát konzervy pro psy Brit Paté & Meat a Brit Monoprotein.

Ceny věnuje firma VAFO PRAHA.

www.krmivo-brit.cz

Návrat k přirozené stravě

Svalovina a vnitřnosti jsou složky, které odpovídají přirozené stravě psů. A to je hlavní důvod, proč výrobce volí receptury, které jsou založeny právě na masu a orgánech.Živočišné tkáně slouží jako různé zdroje bílkovin a psímu jídelníčku zajišťují vynikající chutnost a vůni. Konzervy jsouvhodné jako kompletní, vyvážená strava, doplněk ke granulím i jako odpolední svačinka. V jejich složení se navíc nevyskytuje žádný lepek, sója ani geneticky modifikované organismy (GMO).

Konzervy nabité masem 

Řada Brit Paté & Meatobsahuje pouze maso, svalovinu, srdíčka, játra a plíce. Část konzervy tvoří paté, část kousky masa a celých vnitřností. Vše je navíc doplněno lososovým olejem, ideálním zdrojem Omega-3 mastných kyselin. Jejich receptura neobsahuje žádné obiloviny. 

 

Konzervy Brit Monoproteinse od Paté & Meat liší tím, že se jejich složení zakládá vždy pouze na jednom druhu masa, svaloviny a orgánů. To je zárukou toho, že v nich není skryta žádná ingredience ze zdroje, který by alergii či intoleranci mohl u psa vyvolat. Čtyři druhy konzerv z řady Monoprotein jsou navíc doplněny hypoalergenní přílohou – rýží nebo sladkými brambory, které mají pozitivní vliv na zdraví trávicího traktu, podporují činnost imunity a pomáhají regulovat hladinu krevního cukru.

Která z následujících řad je smyšlená a mezi konzervami Brit ji nenajdete?


Otázka č. 1/5

Někdo to rád horké

SOUTĚŽ O KONZERVY BRIT MONOPROTEIN

Jako každý měsíc, i v červnu pro vás máme soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát konzervy pro psy Brit Monoprotein.

Den otevřených dveří ve výcvikovém areálu HAFBO!

Bydlíte v Praze nebo v jejím blízkém okolí a nevíte kam do školky pro štěňátka nebo kde na jednom místě nabízí více různých kynologických sportů? .

... přejít na aktuality