Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

soutez

Také tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát balíček Brit Fresh konzerv pro psy.

Soutěžit můžete od 8. do 30. dubna 2021.  Tři z Vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázky, získají balíček v hodnotě 500 Kč plný konzerv Brit Fresh.

Ceny věnuje firma VAFO PRAHA.

Základem konzerv Brit Fresh je 70 % čerstvého masa, které je před zpracováním namísto mražení pouze chlazeno a následně do několika hodin zpracováno. Díky tomu si přirozeně uchovává šťávu obsahující látky, které zachovávají jedinečné chuťové vlastnosti. Psi si tak mohou pochutnat na čerstvé krůtě, telecím, kuřeti, rybě, kachně nebo hovězím.

V rámci holistické filozofie hlásající návrat k přírodním zdrojům byly voleny i přílohy k masu. Receptury proto obsahují staré kulturní plodiny jako pohanku, topinambur nebo proso, ovoce, zeleninu a další suroviny, které prospívají zdraví. Konzervy slouží jako kompletní krmivo i doplněk ke granulím. Současně pomáhají zlepšit příjem potravy a doplnit tekutiny. V jejich složení nenajdete lepek, sóju, konzervanty, barviva ani GMO.

Součástí řady Brit Fresh jsou kromě konzerv také holistické granule. Ty obsahují 40 % čerstvého masa v čerstvé formě, které díky vynechání jednoho kroku zpracování nejenže zachovává výživové vlastnosti, ale především krásně voní a skvěle chutná.

www.krmivo-brit.cz

V kolika recepturách jsou konzervy Brit Fresh pro psy k dostání?


Otázka č. 1/5

Někdo to rád horké

SOUTĚŽ O KRMIVO S HMYZEM

I tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit.

Soutěž o konzervy pro psy Brit Fresh

Také tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát balíček Brit Fresh konzerv pro psy.

... přejít na aktuality