Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

soutez

I tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž, tentokrát ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Carnilove. Vyhrát můžete lahodné pamlsky pro psy.

Soutěžit můžete od 3. do 28. února 2021. Tři z Vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázky, získají balíček v hodnotě 500 Kč plný pamlsků pro psy.

Ceny věnuje firma VAFO PRAHA.

www.carnilove.cz

V řadě holistických krmiv Carnilove Fresh najdete unikátní druhy čerstvého masa a psí a kočičí gurmáni tak mohou ochutnat i takové delikatesy, jakými jsou například kapr nebo pštros. Jednotlivé druhy masa výrobce vybírá s ohledem na jejich přínos fyzické kondici zvířat.

Mimo zmíněných netradičních pochoutek naleznete v řadě granulí Carnilove Fresh také ověřené stálice, kterými jsou jehně, králík, kuře a pstruh. Všechny druhy masa jsou navíc v čerstvé, pro psy více lákavé formě. Obsah tvoří také lesní ovoce, zelenina jako dýně či cizrna, divoké bobule a bylinky – zdraví prospěšný zázvor, šalvěj a rakytník. Pšenici, rýži nebo brambory v krmivu nenajdete, stejně jako je před nástupem zemědělství nenašly ani šelmy při lovu ve volné přírodě.

A protože si aktivní, zvídavý a poslušný mazlíček zaslouží i kvalitní odměnu, obsahuje řada Carnilove Fresh také spoustu přírodních křupavých a poloměkkých pamlsků. Ty v duchu holistické filosofie obsahují kromě lahodného čerstvého masa i spoustu bylinek a lesního ovoce, které plní řadu nejrůznějších funkcí: zlepšují trávení, mají antibakteriální účinky, slouží jako prevence vysokého cholesterolu, regulují obsah glukózy v krvi, posilují imunitu a zdraví mozku, zamezují zánětům, zlepšují zdraví dásní a ochraňují močový aparát. A když návrat ke kořenům a přirozené stravě, tak bez barviv, chemie a cukru.

V kolika recepturách jsou Carnilove pamlsky pro psy k dostání?


Otázka č. 1/5

Někdo to rád horké

SOUTĚŽ O BRIT FUNKČNÍ PAMLSKY PRO PSY

I tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát funkční pamlsky pro psy.

Jaro 2021 ve sportovní kynologii

Jaké bude? V ČR se akce plánují, v zahraničí se mistrovství ruší!

... přejít na aktuality