Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

soutez

 

Tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Carnilove. Tentokrát můžete vyhrát nové kapsy pro psy.

 

Soutěžit můžete od 3. do 31. červenec 2020.  Tři z Vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázky, získají balíček v hodnotě 500 Kč plný Carnilove kapes pro psy.

 

 

 

I když je dnes vnímáme jako naše chlupaté mazlíky, v hloubi jejich duše stále dřímá dravá šelma. A šelma potřebuje maso. Nové velké kapsy Carnilove s kousky divokého masa v paštice pro psy tu jsou kvůli tomu, aby instinktivní lásku k masu uspokojily a přenesly vaše čtyřnohé miláčky zpátky do divočiny. Lov právě začal!

 

Šelmám na stopě

 

V průběhu soužití s člověkem přizpůsobovali psi jídelníček stravě svého lidského parťáka a čím dál tím víc se tak vzdalovali potravě, která odpovídá jejich dravým kořenům. Kapsy Carnilove navrací našim milovaným šelmám jejich přirozený jídelníček plný masa, bylinek a lesního ovoce. Nálož masa divokého původu tak můžete kdykoliv vytáhnout „z kapsy“ a dopřát chlupatým mazlům přírodní hostinu přesně podle jejich gusta a přirozených stravovacích návyků.

 

Nové kapsy a kapsičky Carnilove obsahují 85 % masa divokého původu, které doplňují luční a lesní byliny a ovoce. Kapsy mají konzistenci kousků masa v paštice a fungují nejen jako žravý topping na granule nebo chutná odměna, ale také jako kompletní krmivo. Všechny ingredience byly navíc voleny tak, aby prospívaly celkovému zdraví zvířete. Proto v jejich složení nenajdete žádné obiloviny nebo brambory.

 

Je to v „kapse“

 

Psi si mohou pochutnat na 9 příchutích ve velkém 300g balení: bizon s plátky růží, kapr s černou mrkví, kachna s bojínkem, pštros s ostružinami, bažant s listy maliníku, křepelka se žlutou mrkví, losos s borůvkami pro štěňata, jelen s listem jahodníku a divočák se šípky.

 

www.carnilove.cz

 

V kolika variantách jsou nové kapsy Carnilove k dostání?


Otázka č. 1/4

Někdo to rád horké

Přetahovací hračku Tug-E-Nuff vyhrává…

Soutěž skončila známe výherce!

SOUTĚŽ O KRMIVO PRO PSY BRIT FRESH

I tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit.Tentokrát můžete vyhrát krmivo pro psy řady Brit Fresh.

... přejít na aktuality