Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

soutez

 

Také tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát kapsičky pro psy řady Brit Care Mini.

 

Soutěžit můžete od 4. do 30. listopadu 2020.  Tři z Vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázky, získají Brit Care Mini kapsičky pro psy v hodnotě 500 Kč.

 

Ceny věnuje firma VAFO PRAHA.

 

Pro kompletní rozmazlovací proces přináší řada Brit Care Mini psům malých plemen nově také lahodné kapsičky. Kousky masových filetek v delikátní šťávě mohou sloužit jako kompletní strava i jako ideální doplněk ke granulím pro vylepšení jídelníčku vybíravých pejsků.  Malým psům, kteří mohou trpět bolestí zubů nehledě na věk, pak měkká strava přináší komfort ve výživě a pomáhá navrátit požitek z jídla. Kapsičky jsou k dostání v šesti variantách.

 

Český výrobce krmiv Brit vyvinul řadu Brit Care Mini s ohledem na specifické potřeby menších psů. Mezi klíčové benefity těchto granulí patří stravitelnost a chutnost díky čerstvým proteinům. Hlavní je i přístup prevence výživou, který v případě malých pejsků znamená soubor přírodních aditiv pro podporu imunity. Ve složení krmiv Brit Care Mini nenajdete žádné obiloviny.

 

www.krmivo-brit.cz

 

Kolik druhů kapsiček obsahuje řada Brit Care Mini?


Otázka č. 1/4

Někdo to rád horké

Odebrání 21 argentinských dog chovatelce na Jindřichohradecku

Veterinární inspektoři provedli v druhé polovině června na základě obdrženého podnětu na chov většího množství psů v nevhodných podmínkách u výše zmíněné chovatelky kontrolu. Psi měli podle podavatele podnětu opakovaně utíkat a ohrožovat místní obyvatele.

BRIT pomáhá potřebným na Moravě...

Krmivo pro psy těch, kteří se nacházejí v postižené oblasti.

... přejít na aktuality