Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Sponzoři - Obranářský speciál SKP Ostrava Studénka 2022

Město Studénka

Město Studénka je dnes nejmladším městem okresu Nový Jičín, ležícím v rovinaté oblasti severního vyústění Moravské Brány, přibližně 20 km jihozápadně od Ostravy a 20 km severovýchodně od Nového Jičína. Skládá se ze tří částí Studénky, Butovic a Nové Horky a nejbližšími okolními obcemi jsou Albrechtičky, Pustějov, Velké Albrechtice a Bartošovice. Město vzniklo v roce 1959 spojením obcí Butovice a Studénka, obec Nová Horka byla k městu připojena v roce 1975.

Jiří Ščučka - Animal Training Academy

Výcvik psů se specializací na problémové chování, behaviorismus, přirozená komunikace, výcviku psů pozitivním posilováním, NePoPo® systém, kurzy, semináře, Trenérská škola - Animal Training Academy

RAVAK Morava s.r.o.

Vytváří inspirativní koupelny promyšlené do posledního detailu. Pod značkou RAVAK očekávejte komplexní řešení moderních koupelen v podobě ucelených konceptů. Vyrábí akrylátové vany s možností osazení vanovou zástěnou, sprchové kouty a dveře, a to i v atypickém provedení, sprchové vaničky, odtokové žlaby a vpusti. Nechybí umyvadla, sanitární keramika (wc, bidety a keramická umyvadla), koupelnový nábytek, vodovodní baterie a široká škála koupelnových doplňků.

Jagello 2000

Spolek Jagello 2000 je hlavním českým subjektem veřejné diplomacie v oblasti bezpečnostní politiky a členství České republiky v Severoatlantické alianci, podílí se ale rovněž na projektech zaměřených na Evropskou unii. Hlavním cílem sdružení je zvyšování informovanosti laické i odborné veřejnosti o bezpečnostní politice a transatlantických vztazích.

Canis prosper

Firma Canis byla založena v roce 1991 jako rodinný podnik zabývající se velkoobchodním i maloobchodním prodejem chovatelských potřeb. Firma patří mezi největší velkoobchody s chovatelskými potřebami v České republice.

Berdok Security

Soukromá bezpečnostní agentura, zabývajicí se ostrahou Lidových veselic, diskoték, krmášů, Plesů(ve společenském ustrojení) sportovních utkáních, setkávání spolků. Zajistíme vyškolený Zdravotnický a hasičský dozor

GIOM

Giom není třeba dlouze představovat. Jedná se o rodinnou firmou z dlouholetou tradicí zaměřenou na doplňky stravy pro psy. Giom tak pomáhá našim psům zlepšit například klouby, srst zlepšit celkový pohybový aparát a mnoho dalšího.

Moravec - kvalitní ponožky

Firma vyrábějící ponožky. K výrobě používá různé materiály od nejpoužívanějších, jako jsou bavlna, elastan, až po kašmír v nejrůznějších barevných provedeních.

4ever

Před 25 lety jsme začínali jako skupina cyklistických nadšenců, kteří se nespokojili s koly dováženými k nám do Česka z Asie, a tak se rozhodli pustit se do vlastní výroby. Náš zápal a investice do technologií vyústily v to, že už přes dvacet pět let vyrábíme jízdní kola, za jejichž kvalitou si stoprocentně stojíme. Dnes máme přes padesát zaměstnanců, spolupracujeme s cyklistickým týmem Cyklo Bulis a novozélandským neziskovým závodním týmem 4EVER Racing NZ. každoročně se také účastníme největšího tuzemského cyklistického veletrhu For Bikes a Test Expo Vysočina.

Dog trace

Český výrobce elektronických výcvikových pomůcek pro psy.

Avionic s. r. o.

Avionic s. r. o. se specializuje na instalace a modifikace avioniky, servis a přezkušování navigačních, komunikačních a satelitních leteckých systémů, kódování, testování a údržbu ELT, testování barometrických přístrojů, Pitot - Static rozvodů, nouzových prostředků, identifikaci poruch v elektrických, navigačních a komunikačních systémech, provádění modifikací a Service Bulletinů, opravy kabeláže anténních a elektrických soustav letadla a v neposlední řadě distribucí náhradních dílů a letadlových celků. Veškeré práce jsme oprávněni provádět na letadlech kategorie A1 a rovněž u letadel kategorie A2

ODĚVY HOTOVÝ

Šicí dílna s tradicí. Řemeslo, kvalita, český výrobek Vysokoá kvalita výrobku za přiměřenou cenu. Výrobky oblékají pracovníci mnoha odvětví v Česku, Rakousku i Německu.

Aus Botenwald

Chovatelská stanice plemene Welsh Corgi Cardigan.

Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s.

Naše společnost dodává kvalitní pitnou vodu zákazníkům z regionu severní Moravy a Slezska a stará se také o odvádění a čištění vod odpadních.DK-CYKLOSPORT

Prodej a servis jízdních kolMěsto StudénkaJiří Ščučka - Animal Training AcademyRAVAK Morava s.r.o.Jagello 2000Canis prosperBerdok SecurityGIOMMoravec - kvalitní ponožky4everDog traceAvionic s. r. o. ODĚVY HOTOVÝAus BotenwaldSeveromoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s.MUDr. Hana Burianová Cardiology BílovecVINOTÉKA „U ŠROTŮ“ ve Studénce,  Marie ŠrotováDK-CYKLOSPORTRenáta Kvěchová účetnictví a daňové poradenství


-->