Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Vyhrajte lékárničku pro psa do batohu...

Jo, jo… Taková krásná lékárnička se může kdykoliv hodit a my pro vás jednu takovou máme. Chcete vědět, jak ji můžete získat zdarma? Tak to vám za maličkou chvilku prozradíme...


Vyhrajte lékárničku pro psa do batohu...
red. 8.6.2019 6497x První pomoc u psů

Již čtrnáct  dílů o první pomoci psům pro vás připravila naše oblíbená autorka Bc. Kateřina Šponarová. Její články jsou stručné a jasné. A o tom vypovídá i jejich čtenost. Ale protože tento magazín tvoříme hlavně pro vás – čtenáře, rozhodli jsme se, že další témata necháme na – vás!

Vyhrajte lékárničku pro psa do batohu...

Již před pár dny jste si mohli na našich stránkách přečíst o tom, jak by měla být vybavená taková lékárnička pro psa. Odkázali jsme vás také rovnou na web, kde je možné si ji zakoupit (ZDE). A máme pro vás ale rovněž tip, jak lze jednu tuto lékárničku vyhrát. Tak hurá do toho!

Chcete-li vyhrát lékárničku, stačí jen napsat!

Vyhrajte lékárničku pro psa do batohu...

Prošli jste si všechna témata o první pomoci, která u nás vyšla? A myslíte si, že tam podle vás něco schází? Napište nám na e-mail redakce@ecanis.cz, co dalšího vás z první pomoci zajímá, nebo jakou situaci jste zažili a nevěděli si v tom okamžiku rady. My pak vylosujeme jedno jméno z těch, kteří nám zaslali své nápady a dotyčného odměníme právě takovou malou lékárničkou pro psa do batohu.

Své náměty zasálejte do 30. 6. 2019 na adresu redakce@ecanis.cz. Do e-mailu kromě nápadů na témata vložte i svou korespondenční adresu nebo telefonní číslo, ať vás můžeme v případě výhry rychle kontaktovat či výhru rovnou zaslat.

Foto: archiv První pomoc psa

Kam dál ...