Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Vtipy o psech 3. díl

Snad ještě nevidíte následkem „bujarých“ oslav posledního dne v roce rozmazaně? To by byla velká škoda, protože bychom vám nyní rádi naordinovali trochu toho smíchu


Vtipy o psech 3. díl
Red. 31.12.2021 1158x Silvestr 2021

Na výstavě květin přijde zoufalá panička k pořadateli a ptá se: "Prosím vás, ztratila se mi moje čivava, neviděl jste ji?" "No a kde jste ji viděla naposledy?" "Tamhle u těch nádherných květin s rudými květy." "U těch masožravých?"

U veterináře: "Pane doktore, můj pes běhá za auty!" "To dělají skoro všichni psi." "No jo, ale když on si je zahrabává na zahrádce!!!"

Manželé spí v prvním patře rodinného domku. Najednou manželku něco vzbudí. Posadí se tedy, chvíli poslouchá a pak zalomcuje manželem: "Pepo, dole chodí zloděj. Vstaň a běž vzbudit psa!"

„Váš pes mi počůral vrata!”

„Fuj, to jsem se lekl, myslel jsem, že jsem si zapomněl zapnout poklopec.”

Majitel psa napsal majiteli hotelu: „Vážený pane, rád bych se ve vašem hotelu ubytoval se svým psem. Je slušně vychovaný, neštěká a nepřidělá obsluze žádnou práci.”

Majitel hotelu odpověděl: „Vážený pane, svůj hotel provozuji už 25 let. Za celou tu dobu mi žádný pes neukradl ani jeden ručník, osušku, župan, toaletní papír ani příbor či obraz ze zdi. Ani jednou jsem kvůli psovi nemusel uprostřed noci volat policii nebo záchranku, protože by se opil a ublížil sobě nebo komukoli jinému. Ani jednou jsme kvůli psovi nemuseli malovat pokoj, protože by ho pozvracel. Váš pes je tedy v mém hotelu vítán. A pokud se za vás zaručí, můžete přijet s ním.”

Jak se říká teriérovi, když přijde z operace, protože už nechtěl být teriérem?

Exteriér.

Přišel pán se psem do hodinářství.

„Co byste si přál?” ptá se ho hodinář.

„Kdybyste mi mohl něco udělat se psem, každou chvíli se zastavuje.”

Ty mi nezvedáš telefon!”

„Promiň, byla jsem venku se psem a zůstal doma.”

„A ještě k tomu mi lžeš!”

„Jak ti lžu?”

„No jak jsi mohla být se psem venku, když zůstal doma...”

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->