Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Vtipy o psech 2.díl

Snad ještě nevidíte následkem „bujarých“ oslav posledního dne v roce rozmazaně? To by byla velká škoda, protože bychom vám nyní rádi naordinovali trochu toho smíchu


Vtipy o psech 2.díl
Red. 31.12.2021 1086x Silvestr 2021

Jeden muž přišel do hospody s irským vlkodavem – takový ten pes velikosti staršího telete. Uvázal psa venku a dal si pivo. Za chvilku přišel druhý muž, tak se rozhlédl, popošel k tomuhle a ptá se:

"Hele, to je váš pes, ten venku?" "Jo, proč?" "No, mám pocit, že ho můj pes zabil." "A co to máte za psa, že by dokázal zabít vlkodava?" "No, stájového pinče." "To mi řekněte, jak může stájový pinč zabít vlkodava?" "No, myslím, že tomu vašemu zaskočil v krku."

Obrovský pes s peněženkou v tlamě vejde do řeznictví, položí peněženku na pult a posadí se před vitrínu s masem. "Tak co to bude?" ptá se řezník žertem. "Chtěl bys masíčko?" "Haf!" štěkne pes. "Hm," přikývne řezník. "A co to bude? Játra, slanina, roštěná..." "Haf!" přeruší ho pes. "A kolik té roštěné chcete? Půl kila, kilo..." "Haf!" oznámí pes. Ohromený řezník maso zabalí a z peněženky si vezme peníze. Když pes odchází, řezník se ho rozhodne sledovat. Pes vejde do činžáku, vystoupí do druhého patra a začne škrábat na dveře. Vzápětí se dveře otevřou a nějaký muž začne psovi nadávat. "Proč na něj křičíte?" ptá se užaslý řezník. "Tak chytré zvíře jsem v životě neviděl!" "Chytré?" opáčí muž. "Tenhle týden si už potřetí zapomněl klíče!"

"Haló, volám ohledně toho hlídacího psa, co jsme od vás koupili. Můžete nám poradit, jak to máme zařídit, aby nás pustil domů?"

Zavolá jedna paní na muže, který venčí psa volně puštěného bez vodítka: „Pane, zavolejte si svého psa, jsem celá od blech!“ „Azore, ke mně, paní má blechy!“

Jeden muž si v hotelové restauraci všiml, že u vedlejšího stolu sedí tři pánové a pes a všichni hrají karty. A ten pes hraje velmi dobře. Chlápek zaklepe na rameno jednomu z hráčů a povídá: "Tedy, to je asi velmi chytrý pes, že?" "Ani moc ne. Když mu přijdou dobré karty, vrtí ocasem."

Jde pán s pitbulem po parku a potká muže s jezevčíkem. Jezevčík začne vyskakovat na pitbula. Pán s pitbulem říká: "Stáhněte si toho jezevčíka, nebo na něj pustím pitbula." "Jen si to zkuste," povídá majitel jezevčíka. Oba dva pustí své mazlíčky. Když se usadí prach, pán s pitbulem zjistí, že jeho pejsek tam leží roztrhaný na cucky, začne vyvádět, jak je to možné: "Můj pes stál 50 000 korun!" Majitel jezevčíka říká, že jeho pes stál 100 000 korun. "Jak to?" "50 000 krokodýl a 50 000 plastická operace."

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...
    -->