Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Vítejte v měsíci květnu!

Vítejte v měsíci květnu! S novým měsícem přichází nové příležitosti, nová dobrodružství a nové poznatky. Připojte se k nám na ecanis.cz, kde vám přinášíme čerstvý úvodník, který vás provede tímto jarním obdobím plným květin a slunečního svitu. Rozhlédněte se po našem webu a objevte inspiraci, tipy a zajímavosti pro své čtyřnohé přátele. Máj bude pro vás jistě plný lásky a radosti, a my se těšíme, že to vše budeme sdílet s vámi!


Vítejte v měsíci květnu!

Vstupte s námi do nového měsíce plného květin a zeleně! Pod třešní si dejte políbení se svými milovanými a pak se pohodlně usaďte, protože právě teď se dozvíte, co vás v našem kynologickém magazínu čeká a nemine. Přinášíme vám opět poutavé články a zajímavosti, které vás provedou jarními radostmi spojenými s péčí o vaše chlupaté přátele. Tak buďte s námi!

Než se pustíme do nového měsíce, pojďme se krátce ohlédnout za tím minulým. V dubnu jsme na našich stránkách představovali fascinující plemeno bobtail, zkoumali jsme jeho charakteristické rysy i povahu. Navštívili jsme také největší zvířecí veletrh FOR PETS, kde jsme se setkali s mnoha nadšenými chovateli a milovníky zvířat. Vaše otázky a připomínky, které jste k nám směřovali, nás velmi těšily a inspirují nás k dalšímu psaní. Jsme rádi, že se stále vracíte na naše stránky a těšíme se, že budeme i nadále sdílet společnou vášeň ke kynologii.

Co se šustlo?

Nejčtenějším článkem minulého měsíce se stal jeden z těch ryze praktických, ovšem velmi zajímavý a potřebný a to na téma „jak změnit krmivo“. To je situace, do které se občas dostane každý majitel psa, tudíž se rada „jak na to" velmi dobře hodí. Tento příspěvek zaznamenal něco přes úžasných 14 000 zhlédnutí! Jsme rádi, že vám naše rady a tipy pomáhají v péči o vaše zvířecí miláčky. Ale nejenom tento článek přilákal pozornost, přinesli jsme vám také celou řadu dalších zajímavých materiálů, rozhovorů a reportáží, které vám přiblížily svět psů a kynologie z různých úhlů pohledu.

Měníte krmivo? Poradíme vám, jak na to!
Měníte krmivo? Poradíme vám, jak na to!

Také už jste se dostali do situace, kdy jste z nějakých důvodů potřebovali vyměnit ...

10.4.2024PR články

Nezapomeňte!

Přicházíme s pozvánkou na mezinárodní výstavu psů ve slovenském Lučenci! Pojďte se s námi podívat na špičkové zástupce plemen psů, soutěže krásy, nebo „jen“ získat nové poznatky a užít si den plný vášně a krásy. Těšíme se na setkání s vámi na výstavišti v Lučenci, kde se sejdou nadšení chovatelé a milovníci psů ze všech koutů světa!

Neváhejte a vydejte se do Lučence!
Neváhejte a vydejte se do Lučence!

Jezdíte pravidelně a s chutí vystavovat k našim sousedům na Slovensko? A věděli jste, že ...

24.4.2024Tam nesmíte chybět

Květen s sebou přináší novou várku zajímavostí! Tentokrát se hlouběji ponoříme do světa kolem plemene rotvajler. Seznámíme se s jeho historií, charakterem a významem ve světě. Ale to není vše! Na stránkách eCanis budou opět k dispozici vaše oblíbené seriály, exkluzivní rozhovory s odborníky, zajímavé reportáže a samozřejmě také bohatá nabídka podcastů. Připravte se na měsíc plný poznání, zábavy a inspirace!

Výzva

Vítejte v měsíci květnu!

Milí čtenáři, máme pro vás úžasnou novou výzvu! Zajímá nás, jak trávíte jaro se svými čtyřnohými kamarády, a proto vás vyzýváme, abyste s námi sdíleli své nezapomenutelné okamžiky. Pořiďte nám fotografie svých psích mazlíčků s jarní tematikou - ať už jsou to procházky v kvetoucí přírodě, radostné hopsání po louce nebo odpočinek pod rozkvetlým stromem. Stačí nám vaše fotky poslat nebo označit nás přímo na našem Facebooku. Těšíme se na vaše krásné snímky a přidáme se k vaší zábavě i my z redakce!

A opět se soutěžilo…

Po několika týdnech vzrušující soutěže o krmivo Brit Care Hypoallergenic pro střední plemena je tu konečně čas vyhlásit vítěze! Takže 5 x 6 kg krmiva Brit Care Hypoallergenic vyhrávají:

J. Konečná

D. Horká

M. Sádková

Blahopřejeme všem vítězům! Vaši psí kamarádi se mohou těšit na přídavek do svých mističek, který bude určitě velmi chutný.

A nyní mi dovolte uzavřít tento květnový úvodník s lehkým smíchem a letem pod třešeň, abych se nechala políbit... No, snad se někdo najde a já vám do příštího roku neuschnu! Ať vám sluníčko svítí, ať vám čaj vždycky chutná a ať vás každý den provází šťastný psí ocásek!

Přeji vám fantastický měsíc!

 

Iveta Panýrková

panyrkova@ecanis.cz

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->