Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

To už je opravdu červen?

Jeden z nejvýznamnějších měsíců v roce je konečně tady! Opravdu konečně? Nebo spíše, už je opravdu červen? Pro každého z nás asi jinak. Nicméně co červnu neupřeme, je fakt, že je to měsíc, kdy konečně ochutnáme první sladké ovoce, měsíc, kdy slavíme den dětí nebo měsíc, kdy konečně skončí školní rok. Těch prvenství a důležitých událostí je celá řada. A tak již nyní víme, že také uteče jako voda. Inu, co se dá dělat…


To už je opravdu červen?

Já nevím, jak to máte vy, ale mně ten květen utekl zase tak nějak strašně rychle, že jsem si to ani nestačila pořádně uvědomit a je fuč. A už zase píši úvodník a opět si říkám: „Bože, svět se točí rychleji a rychleji“. Nakonec i Karel Gott ve své známé písni zpívá: Čas letí jako bláznivý, já nevidím ho, ani vy…“ A je to přesně tak, takže vítej léto!

To už je opravdu červen?

Než se začnu rozepisovat, tak mi dovolte nejprve srdečně popřát všem dětem na celé naší zemi, protože právě dnes mají svátek a já věřím, že si ho užívají plnými doušky. Tak vše nejlepší, naši nejmenší! Při psaní minulého úvodníku jsem si posteskla, že jsme se zatím moc neohřáli. Je tedy pravda, že v kalendáři se píše, že je prvního června a sice je nyní už pár dní tepleji, ale ještě minulý týden jsme se klepali zimou. Nevím, jak vy, ale já a moje děti jsme ještě před pár dny zápasili s rýmou a kašlem. No, snad už nám to dá pokoj a teplo opravdu začne.  

Než se tedy definitivně pustím do toho, co náš čeká v novém měsíci, tak se ještě musím poohlédnout za tím, co se událo v květnu. Celkem tedy vyšlo 31 článků, jako plemeno měsíce jsme vám představili zástupce FCI skupiny IX. lhasa apso. Nejčtenějším článkem měsíce května se stal právě portrét tohoto společenského plemene. Pokud byste si ho chtěli znovu přečíst, tak jej naleznete zde:

S lhasa apso přichází do domu štěstí!
S lhasa apso přichází do domu štěstí!

Fandíte malým společenským plemenům s překrásnou dlouhou srstí a nemáte problém s tím ...

2.5.2023Představení plemene v podobě portrétu

No, a celým červnem nás bude provázet impozantní slovenský čuvač a už zítra se můžete těšit na portrét z pera Kateřiny Ladman Rychetské a následně pak vždy ve čtvrtek na pěkný rozhovor s některým z majitelů nebo chovatelů.

Mimo to na vás jako vždy čeká celá řada seriálů, poraden, rozhovorů a dalších zajímavých článků. Buďte tedy s námi každý den.

Jsme tu pro vás, každý den sedm dní v týdnu a 365 dní v roce…

To už je opravdu červen?

…a přesto pro vás pracujeme na plný plyn již několik let. Nabízíme vám vše od úplných začátků až po pokročilé výcvikové i chovatelské rady. Najdete u nás neuvěřitelné životní příběhy, události z historie, profily plemen, mnoho rozhovorů se zajímavými lidmi atd.. Tak širokou plejádu textů na různá témata nikde na českém internetu nenajdete, jen u nás. A to vše jsme pro vás vytvořili od roku 2016 a tvoříme dál. Velkým benefitem je i fakt, že si u nás můžete všechny naše články přečíst zcela zdarma. Jenže i nám vznikají náklady spojené s provozem webu, s psaním článků, ježděním po akcích atd. Pokud nám tedy fandíte a chtěli byste nás podpořit, není nic snazšího, než nám za naši práci poslat jakýkoliv příspěvek na náš účet. Za to vám předem zdvořile děkujeme. Přispět můžete na náš účet č. 2201352044/2010. Do zprávy pro příjemce napište slovo DAR.

Pokud ale patříte mezi ty, kteří nechtějí posílat peníze, ale raději si za ně něco koupí, i pro vás máme řešení. Zkuste navštívit náš internetový obchod MERCH a zakoupit si něco z našeho sortimentu, protože tím podpoříte nejen nás – redakci eCanis, ale také zlaté české ručičky řemeslníků, které pro nás tyto věci tvoří. Děkujeme.

Nově v našem MERCH

Nově jsme pro vás připravili v našem e-shopu interiérovou klec pro psy. Tato klec bude nejen skvělým pomocníkem, ale dokonale se hodí do interiéru vašeho bytu. Prohlédnout si ji můžete pod odkazem níže:

https://www.ecanis.cz/zbozi/interierova-klec-pro-psa_797.html

No, a v neposlední řadě nezapomínejte na našem Facebooku (https://www.facebook.com/psicasopis) a Instagramu (https://www.instagram.com/ecanis_media) lajkovat a sdílet naše příspěvky. Stejně tak náš sledujte i náš Youtube kanál a Anchor. Každý váš příspěvek nám totiž pomáhá ve složitém algoritmu bojovat o své místo ve světě internetu – děkujeme.

 

Iveta Panýrková

Šéfredaktorka eCanis

panyrkova@ecanis.cz

Foto: archiv Kateřiny Ladman Rychetské, pixabey.com

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->