Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Sportovní kynologické centrum Pesopark se dál rozšiřuje

Volnočasové kynologické centrum Pesopark Uhříněves je jedním z nejmodernějších takovýchto areálů s celoročním provozem vůbec. Prostor o rozloze téměř čtyř hektarů nabízí všem návštěvníkům, zejména pak psům a jejich majitelům, široké spektrum aktivit. K dispozici bude nově i krytý osvětlený prostor s pevným povrchem pro bezpečný výcvik v nepříznivém počasí. Ten bude sloužit kromě tréninků k pořádání výstav, bonitací, seminářů a závodů aj.


Sportovní kynologické centrum Pesopark se dál rozšiřuje
Iveta Panýrková 12.9.2018 2425x Zajímavosti

pesopark Všichni příznivci sportovní kynologie i moderních psích sportů mohou jásat. Areál v Pesoparku, který již nyní disponuje moderním zázemím, klubovnou, temperovanou jurtou, rozhlehlým parkovištěm i vyhrazenými a uzpůsobenými místy se speciálními potřebami pro štěněčí školičku, psí sporty, agility či bull zonu, rozšiřuje své kapacity o krytý výcvikový plac s rozhlohou 250 metrů čtverečních. Ten bude vybaven neklouzavým povrchem pro větší bezpečnost všech zúčastněných, tedy psů i jejich páníčků. Samozřejmostí bude osvětlení a další nezbytné prvky vhodné při nepřízni počasí či tmavých zimních večerech.

pesopark Na místě je vždy připraven profesionální tým lektorů s dlouholetými zkušenostmi a celosvětovými úspěchy. Kromě pravidelných lekcí jako jsou agility, sportovní kynologie, obedience, tréninky s použitím klikru nebo stále více oblíbený dog dancing,  se v Pesoparku konají i jednorázové školení, semináře nebo kurzy se speciálním zaměřením. Není tedy vyjímkou, že se zde můžete učit od těch nějlepších ve svém oboru.

pesopark Za poměrně krátkou dobu svého fungování se v Pesoparku konalo nespočet akcí a seminářů i s mezinárodním přesahem.  Mezi oblíbené závody patří agility či ty treibballlové, mezi interaktivními workshopy vedou kurzy první pomoci pro psy, základy záchrannářské poslušnosti, příprava pro Canisterapii, průvodce psí komunikací a zvládání problémových psů. Jednou z posledních přidaných akcí je socializace na hospodářská zvířata, kde si váš čtyřnohý mazlíček může očichat například poníka, kozu nebo slepici a vy tak budete vědět, jak příště váš pejsek zareaguje a na co si dát případně pozor. 

V nejbližší době se stane Pesopark místem, kde se uskuteční Mistrovství České republiky v treibballu a Mistrovství České republiky v flyballu. Na místě se utkají elity z dané disciplíny . Obě dvě v současné době oblíbené disciplíny zaměstávají hlavu i tělo psa najednou a mohou se provozovat celoročně.

Více informací se dozvíte o aktivitách naleznete zde: www.pesopark.cz

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->