Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Prosím nerušte ty, kteří pracují!

Mladý muž opravuje chodník a okolo jdoucí dámy švitoří: „Ten je roztomilý!“ Prodavačka markuje nákup a paní, která nakupuje, ji chválí: „Dobře, šikula!“ Cestující s chlapcem hází míč řidiči autobusu, který řídí, a povykuje na něj: „Chytej, no tak, chytej!“ Chlapíci nesou těžký náklad, přiběhne muž, chytí jednoho chlapíka za boky a začne ho strkat úplně jiným směrem se slovy: „Joo, hodný kluk, pašák!“ Na nádraží chlapec vytrhne výpravčímu praporek, odhodí jej a vykřikne na výpravčího: „Běž!“ PROSÍM NERUŠTE TY, KTEŘÍ PRACUJÍ! Nakonec pes přechází vozovku: „V postroji = v práci.“Milan Dygrýn 20.6.2017 2216x Zajímavosti
Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->