Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Soutěžíme o silikonovou pečící podložku!

Znáte silikonové pečící podložky, které vám mohou značně usnadnit výrobu domácích pamlsků pro vaše psy? Nebo jste už zvažovali o pořízení alespoň jedné z nabízených variant? A u nás si o ni můžete tento měsíc dokonce zasoutěžit!


Soutěžíme o silikonovou pečící podložku!
red. 4.7.2021 4502x Soutěže na eCanis

Pečení vlastních pamlsků pro naše čtyřnohé kamarády nebylo nikdy dřív jednodušší. Kvalitní silikonové pečící podložky jsou trendem poslední doby a nejeden majitel už má doma ne jednu, ale rovnou více verzí a nemůže si tyto němé „pomocníky“ vynachválit. Pojďte se tedy přesvědčit i vy o výhodách tohoto moderního výrobku.

Pečení domácích pamlsků pro psy je dneska celkem „in“. Může nám tedy tuto činnost nějak usnadnit pečící podložka?

Určitě může! Silikonová podložka obsahuje určité množství integrovaných formiček, takže si snadno můžeme zvolit takový tvar a velikost, která našemu pejskovi vyhovuje

Které ingredience je možné na výrobu těchto dobrot použít a dá se třeba koupit i nějaká hotová směs, kterou bychom doma jenom upekli?

Soutěžíme o silikonovou pečící podložku!

Můžou to být nejrůznější kvalitní masové konzervy, paštiky, samozřejmě se dají pamlsky připravit i z libovolného masa. Na internetu se již dá najít obrovské množství receptů. Pamatujete, jak se dříve vyměňovaly recepty třeba na čínu? Tak teď frčí měnění receptů právě na pamlsky pro psy.

Na domácím pečení je geniální to, že přesně víme, co našemu pejskovi dáváme, že jsme nepoužili žádnou sůl, či dochucovací látky. To se jako velmi účinné hodí především v okamžiku, kdy má náš psík stravovací potíže, nebo třeba nějaké alergie.

Existuje na výběr více druhů a velikostí podložky?

Soutěžíme o silikonovou pečící podložku!

Silikon nabízí větší škálu barev, a různé tvarování, tedy již není problém upéct si pamlsek ve tvaru kosti, srdíčka, rybičky, různých kuliček, kostek…

Samotná podložka, o kterou budeme hrát, je velká 39,5 x 27,5 cm a velikost jedné porce je cca 1,5 cm, což je vhodné i pro menší a střední plemena psů.

Lze ji používat i opakovaně a zhruba jak dlouho vydrží funkční?

Pokud nám ji třeba pejsek neukradne a nerozkouše, troufám si tvrdit, že vydrží celá léta. Užívá se opakovaně, v podstatě se v ničem neliší proti silikonovým formám pro pečení lidských dobrůtek.

Z čeho je vyrobená a dá se nějak přijatelně čistit, případně dát i do myčky?

Podložka je vyrobená ze silikonu bezpečného pro potraviny, bez BPA a bez zápachu. Je vhodná do trouby a i do mikrovlnné trouby, snadno se čistí a dá se mýt v myčce na nádobí.

Je možné v domácnosti využít silikonovou podložku i k jinému účelu?

Soutěžíme o silikonovou pečící podložku!

Jistě, vše co můžeme tvarovat a upéct, nebo zmrazit – kostky ledu třeba s bylinkami pro osvěžení pejska, ale i člověka, nebo pochutiny které tuchnou, např. želé, tedy podložka se stane pomocníkem nejen v psí, ale i v člověčí kuchyni.

A na co konkrétně se tedy může těšit výherce naší soutěže?

Hrajeme o silikonovou pečící podložku se vzorem kostiček a rybiček, a výherce nám pak sdělí, jaká barva se mu líbí nejvíce! Máme na výběr tyrkysovou, oranžovou, červenou a fialovou!

Soutěžíme o silikonovou pečící podložku!

PODMÍNKY SOUTĚŽE

Facebook

  1. Dej like facebookové stránce eCanis (https://www.facebook.com/psicasopis) včetně tohoto příspěvku a stránce Bouda (https://www.facebook.com/vboude/)
    2. Sdílej soutěž na své vlastní zdi.
    3. V komentáři přímo pod tímto příspěvkem OZNAČ minimálně 3 své přátele z řad pejskařů.

NEBO

Instagram

  1. Začni sledovat Instagram ecanis_media a shop_v_boude.
    2. Dej like tomuto příspěvku.
    3. V komentáři přímo pod příspěvkem OZNAČ minimálně 3 své přátele z řad pejskařů.

Soutěž trvá do 31. července 2021, kdy ze všech zúčastněných vylosujeme jednoho výherce. Svou šanci uspět zvýšíte tím, zapojíte-li se do ní na obou uvedených platformách a splníte-li všechny podmínky. Účastí v soutěži automaticky souhlasíte s tím, že v případě výhry od vás budeme potřebovat vaše celé jméno, dodací adresu, e-mail a telefon, které předáme partnerovi této soutěže za účelem zaslání výhry přímo k vám.

Přejeme hodně štěstí!

Redakce eCanis

Foto: archiv Míši Husákové a Aničky Zatloukalové

www.ecanis.cz

www.vboude.cz

Kam dál ...