Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

SMUTNÁ ZPRÁVA.

Naše milovaná Ladynka zemřela.


SMUTNÁ ZPRÁVA.
5.5.2018 2192x Nekrology

Inter.champ., Champ.ČR, Champ.SR, Sen.champ. ČR

LADY z Páralovy zahrady

ZOP, ZPU-1, ZPU-S, ZZZ, ZVP-1, RH-E, RH-FLA

Ladynka zemřela po krátké, ale velmi zákeřné nemoci dne 23.4.2018, těsně po dovršení 11. roku života.

Ladynka byla neuvěřitelně naprosto dokonalá po všech stránkách. Byla krásná – jak svědčí i tituly před jejím jménem a zároveň ohromně pracovitá – 7 zkoušek z výkonu, převážně záchranářské specializace.

Ladynka dovedla být vítr až uragán, ale pak zase jen něžný vánek. Byla nadšená z jakékoliv aktivity. Její krásné oči s čertovskými plamínky neustále každého ze své smečky vyzývaly: „pojď, budeme něco dělat.“ Byla naprosto spolehlivá. Nikdy svého pánečka nezklamala. Byla úžasnou kamarádkou Ivana. S Lenkou vytvořili dvojku, která si rozuměla na mrknutí oka – spolu splnili všechny podmínky pro udělení titulu FCI interšampión a sen.champ.ČR.

Ladynka navíc dovedla přivést na svět ve 3 vrzích 30 potomků, z nichž mnozí již pokračují v úspěších své mámy.

Ladynka spatřila světlo světa, stejně jako již řada jejích předků, v domácí chovatelské stanici „z Páralovy zahrady“. Dělala velkou čest této stanici. Stala se nejúspěšnější fenkou za téměř 50 letou tradici chovatelské stanice. A na Páralově zahradě také vydechla naposled, k nevýslovnému smutku celé „smečky“. Je to krutá daň osudu za to nádherné soužití s ní. Je pochována na zahradě, po které se tak ráda proháněla nejprve ze svou mámou Hellou z P.z. a později se svou dcerou Orrie z P.z. a kamarádem - parsonem Aikem B.B.

Ladynko – děkujeme Ti.

Luděk, Lenka, Ivan

Orrie, Aik

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->