Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

SMUTNÁ ZPRÁVA.

Naše milovaná Ladynka zemřela.


SMUTNÁ ZPRÁVA.
5.5.2018 1675x Nekrology

Inter.champ., Champ.ČR, Champ.SR, Sen.champ. ČR

LADY z Páralovy zahrady

ZOP, ZPU-1, ZPU-S, ZZZ, ZVP-1, RH-E, RH-FLA

Ladynka zemřela po krátké, ale velmi zákeřné nemoci dne 23.4.2018, těsně po dovršení 11. roku života.

Ladynka byla neuvěřitelně naprosto dokonalá po všech stránkách. Byla krásná – jak svědčí i tituly před jejím jménem a zároveň ohromně pracovitá – 7 zkoušek z výkonu, převážně záchranářské specializace.

Ladynka dovedla být vítr až uragán, ale pak zase jen něžný vánek. Byla nadšená z jakékoliv aktivity. Její krásné oči s čertovskými plamínky neustále každého ze své smečky vyzývaly: „pojď, budeme něco dělat.“ Byla naprosto spolehlivá. Nikdy svého pánečka nezklamala. Byla úžasnou kamarádkou Ivana. S Lenkou vytvořili dvojku, která si rozuměla na mrknutí oka – spolu splnili všechny podmínky pro udělení titulu FCI interšampión a sen.champ.ČR.

Ladynka navíc dovedla přivést na svět ve 3 vrzích 30 potomků, z nichž mnozí již pokračují v úspěších své mámy.

Ladynka spatřila světlo světa, stejně jako již řada jejích předků, v domácí chovatelské stanici „z Páralovy zahrady“. Dělala velkou čest této stanici. Stala se nejúspěšnější fenkou za téměř 50 letou tradici chovatelské stanice. A na Páralově zahradě také vydechla naposled, k nevýslovnému smutku celé „smečky“. Je to krutá daň osudu za to nádherné soužití s ní. Je pochována na zahradě, po které se tak ráda proháněla nejprve ze svou mámou Hellou z P.z. a později se svou dcerou Orrie z P.z. a kamarádem - parsonem Aikem B.B.

Ladynko – děkujeme Ti.

Luděk, Lenka, Ivan

Orrie, Aik

Kam dál ...