Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Rok se s rokem sešel…

Slyšíte ten randál, přátelé? To nic, to nám jen konec roku už ne klepe, ale doslova a do písmene buší na dveře! A protože by každý Silvestr měl být veselý, hravý a plný zábavy, tak nudit se nebudete ani na eCanis. To nám tedy věřte!


Rok se s rokem sešel…
Red. 31.12.2021 1000x Silvestr 2021

A už je to tu znovu! Zase jsme o nějaký ten pátek starší, zase už roku s koncovkou dvacet jedna stříháme metr a s novými očekáváními vyhlížíme dvacet dvojku. A zase mažeme chlebíčky na večer, kontrolujeme stav domácího baru a v lednici chladíme šampus na půlnoc a přemýšlíme, jaká předsevzetí si k 1. lednu dát tentokrát. A my v redakci věříme, že se opět a zase těšíte na to, co jsme si pro vás připravili my. Snad vás tedy nezklameme.

Sranda především!

Rok se s rokem sešel…

Každému je asi jasné, že silvestrovský den se nese úplně v jiném duchu než většina dní ostatních a jinak tomu nebude ani u nás. Nečekejte tedy žádné vážné nebo převratné informace z oblasti chovu, výcviku, výstav nebo akcí, ani nic z našich poraden a už vůbec ne nějakou kynologickou osvětu. Snažili jsme se, abyste si především užili dnešní den a dobře se s námi u nás pobavili. Program „pojede“ v pravidelných intervalech po celý den, a to ranním kuropěním počínaje a jednou hodinou po půlnoci konče. Amen.

Slyšeli jste už o černém šerym?

Rok se s rokem sešel…

Vy jako vážně neznáte hodně početné slovenské národní plemeno černý šery? No, tak to máte tedy opravdu vážné mezery ve vzdělání! Ale my jsme to věděli, a tak si dovolíme vám poněkud rozšířit vaše mrzké kynologické obzory. A možná i s překvapením zjistíte, že aniž byste to tušili, tak ho máte dokonce doma na zahradě, kde bez užitku „hnije“, zatímco vy jste se už dávno mohli začít s předem zaručeným úspěchem věnovat jeho perspektivnímu chovu. Jo, jo, to se to tak někdy sejde…

O kynologii převážně nevážně…

Rok se s rokem sešel…

Posloucháte na eCanis rádi naše podcasty, které natáčíme společně s veterinární laboratoří Labvet a těšíte se už předem na každý další? Pak vás jistě pobaví i silvestrovský speciál s vše říkajícím názvem „O kynologii převážně nevážně“. Zástupkyně naší šéfredaktorky Míša Weidnerová si s Bc. Vladimírou Tichou téměř hodinu vyprávějí nejrůznější neuvěřitelné historky, které sám život psal. To byste fakt nevymysleli! A v hlavní roli je povětšinou pes, ale i třeba vulgární papoušek nebo kočka, o které si její majitel myslel, že je to pekinéz. Tak co říkáte, kápli jsme vám do noty?

A to je jako všechno?

Tak to ani náhodou! Dále vás čeká ještě jeden úsměvný příběh, velká porce nejrůznějšího humoru a samozřejmě i novoroční úvodník naší šéfredaktorky Ivety Panýrkové. Ale přece vám hned všechno na první dobrou neprozradíme. To byste se už neměli na co těšit!

Rok se s rokem sešel…

A jedeme…

Takže vzhůru do víru „vášní“, dávejte pozor na své pejsky, aby někde zbytečně nepřišli k úhoně psychické či fyzické (bacha, lidi budou blbnout víc než jindy), samozřejmě se vyprdněte na rachejtle a podobné radovánky a hlavně si užijte poslední den v roce!

Krásného Silvestra přejme!

Red.

Foto: archiv redakce, Martina Irglová, Jana Traitz, Tomáš Cetkovský

Doporučujeme z našeho e-shopu
Novinka
Sušené krůtí krky
ZB000462
od 20
Novinka
Sušené hovězí plíce
ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce
ZB000453
od 26
Legendy československé kynologie
Skladem
ZB000002
od 129
Novinka
Obojek SOFTY
Vyberte barvu
Obojek SOFTY
ZB000096
od 0
Kam dál ...