Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Psí hotel, o jakém se vám ani nesnilo!

Zaregistrovali jste, že prázdniny se kvapem blíží a třeba také patříte mezi ty, kteří hledají ten správný psí hotel? A možná jste rovněž ti majitelé, jejichž pejsek má nějaký problém a není úplně snadné mu zajistit hlídání. Pak tu pro vás máme skvělý tip!


Psí hotel, o jakém se vám ani nesnilo!
Red. 29.5.2021 2285x PR články

Jistě jste se někdy dostali do situace, kdy by se vám moc a moc hodilo mít v záloze nějaký dobrý a osvědčený psí hotel, kterému byste mohli naprosto bez obav svěřit do péče svého čtyřnohého miláčka. A ruku na srdce, ono najít ten správný, který by ve všech směrech vyhovoval vašim představám, není až zas tak jednoduché najít. Manželé Jitka a Jiří Ščučkovi však v rámci svého výcvikového areálu nedaleko Kutné Hory jedno takové moc pěkné zařízení provozují a my ho velmi rádi doporučíme. Nakonec obrázek si můžete udělat sami…

Psí hotel, o jakém se vám ani nesnilo!

Dovolte mi, abych vám představila výcvikové centrum Křečovice, které jsme spolu s manželem vybudovali ve snaze zkvalitnit služby pro pejsky a jejich páníčky.

Výcvikové centrum se nachází v Křečovicích, v krásné a klidné lokalitě poblíž Kutné Hory. Prostředí, ve kterém se nachází naše zařízení, nabízí ideální podmínky pro práci s klienty, kteří se chtějí věnovat výcviku svých pejsků.

Naší snahou je co nejvíce vyhovět potřebám vašeho pejska, abyste si mohli v klidu užít zaslouženou dovolenou!

Psí hotel, o jakém se vám ani nesnilo!

Součástí výcvikového centra je mimo výukové místnosti, vytápěné výcvikové haly, která zajišťuje denní program za každého počasí, venkovního oploceného výcvikového prostoru a sociálního zázemí, také útulný hotel pro psy.

Psí hotel, o jakém se vám ani nesnilo!

Pro pejsky máme připravený prostorný, moderní a ve všech parametrech nadstandardní box s podlahovým vytápěním, venkovním výběhem a 24 hodinovou péčí z naší strany. Boxy jsou konstruovány tak, že je možné ubytovat u nás i problémového pejska, a to buď na hotel, nebo na internátní výcvik, kdy pomáháme majiteli s odstraněním nežádoucího chování. Samozřejmostí je denní zaměstnání pro pejsky. Dbáme na pravidelný kontakt, časté venčení, desinfekci boxu, krmení a výcvik dle přání klienta. Ubytovací kapacita je nastavena tak, abychom byli schopni zajistit veškerý komfort a individuální přístup všem našim hotelovým hostům. Informace o tom, jak pejsek snáší ubytování v cizím prostředí, videa nebo fotky průběžně posíláme po celou dobu jeho pobytu.

Psí hotel, o jakém se vám ani nesnilo!

Před přijetím pejska na hotel vedeme s klientem vstupní pohovor, kdy se snažíme zjistit co nejvíce informací o jeho zdravotním stavu, o případném podání léků nebo doplňků stravy, o velikosti krmné dávky a o vakcinaci – kontrola očkovacího průkazu s platným očkováním je s ohledem na ochranu zdraví ostatních psů samozřejmostí. Ideální je přivézt svému miláčkovi vlastní pelíšek a oblíbenou hračku, aby pro něj odloučení od domova bylo co nejjednodušší. Vzhledem k různým způsobům a rozmanitosti krmiv (BARF, granule) si stravu zajišťuje každý majitel sám. Pokud si majitel přeje nezávazně navštívit náš hotel, aby se seznámil s prostředím, přístupem a atmosférou, není problém se s námi domluvit. V případě potřeby můžeme pejska vyzvednout a následně zase předat u vás doma.

Naší snahou je co nejvíce vyhovět potřebám vašeho pejska, abyste si mohli v klidu užít zaslouženou dovolenou.

Psí hotel, o jakém se vám ani nesnilo!

Kontakt: 

Jitka Ščučková

606 616 715

www.centrumkrecovice.cz

 Jiří Ščučka

602 767 726

www.scucka.com

Kam dál ...