Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Pesopark nově nabízí unikátní treadmill pro zabavení vašich psů

Pesopark Uhříněves stále dokazuje, že patří mezi nejlepší volnočasová kynologická centra vůbec. Kromě postupného přibírání odborníků s praxí, a tím pádem se neustále rozšiřující nabídky lekcí, kurzů, seminářů, závodů či zkoušek, se tým tohoto výcvikového střediska soustředí i na celkovou úpravu prostor, zázemí a pořizování speciálních pomůcek. Mezi poslední novinky patří krytá hala s pevným povrchem pro běžný výcvik v případě nepříznivého počasí. Nejnovějším přírůstkem je speciální pomocný běhací trenažer treadmill, který je unikátní a momentálně jediný v České republice.


Pesopark nově nabízí unikátní treadmill pro zabavení vašich psů
red. 4.3.2019 8310x PR články
Pesopark nově nabízí unikátní treadmill pro zabavení vašich psů

Rozšiřující se služby a široké spektrum aktivit pro nejen kynologickou veřejnost nabízí výcvikové centrum Pesopark na okraji Prahy v Uhříněvsi. Všichni příznivci sportovní kynologie i moderních psích aktivit mají možnost zde využívat moderní zázemí, parkoviště, klubovnu, výcviková místa se speciálními potřebami, například pro štěněčí školičku, sporty, agility, temperovanou jurtu o velikostí téměř 70 metrů čtverečních či bull zónu a nyní nově i krytý výcvikový plac o rozloze 250 metrů čtverečních. Ten chrání před nepříznivými povětrnostními podmínkami a jeho povrch je dobře omyvatelný a udržovatelný, vhodný i pro štěňata, kteří nemají úplně tak zvádnutou hygienu. Kromě samotných tréninků psích mazlíčků při balančních cvičení nebo dogdancingu bude sloužit k pořádání výstav, bonitací, seminářů a dalších závodů.

Pesopark nově nabízí unikátní treadmill pro zabavení vašich psů

V současné době nabízí Pesopark možnost využití treadmillu, který na rozdíl od klasického běhacího pásu poháněného motorem, je poháněný vlastní silou, takže pes musí zabírat nohama, a tím zapojuje více svalů. V současné době mají tento přístroj k dispozici pouze veterináři, rehabilitační centra či bull centra, kde pomáhá čtyřhohým mazlíčkům především při potížích s dysplazií, snížení nadváhy nebo při rehabilitaci po zranění. V Pesoparku má sloužit především ke kondičním tréninkům. „Nechali jsme si vyrobit a přizpůsobit našim požadavkům na míru od nejprestižnějšího světového výrobce v HolandskuTREADMILL HF, který své treadmilly prodává po celém světě za účelem nejen optimalizace kondice psa, ale i za účelem rehabilitace po úrazech,“ říká ředitelka a majitelka Pesoparku Jarmila Chlumská a dodává: „Kromě klasického opohybování na tomto zařízení získají lepší balanc, koncentraci, korekci nohosledu a celkovou motoriku těla. Treadmill umožňuje i dlouhodobý běh do kopce, při kterém psy nejvíce posilují záď, končetiny i hruď.“

V Pesoparku je provoz celoroční. Více informací se dozvíte o aktivitách naleznete zde: www.pesopark.cz

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->