Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přidejte se ke čtvrté sezoně MET konference!

Ježíšek už pomalu klepe na dveře a my se na něj všichni velice těšíme. Pojďte si zpříjemnit další den čekání na příchod malého chlapce tím, že si s námi otevřete již osmnácté okénko Adventního kalendáře. A co se za ním skrývá…?


Přidejte se ke čtvrté sezoně MET konference!
red 18.12.2023 49575x Adventní kalendář 2023

Adventní kalendář na eCanis běží již čtvrtou sezónu. A proto vám nyní přinášíme možnost připojit se také již ke čtvrtému ročníku MET konference, která se bude konat 9. a 10. března 2024. Opět se usadíte k obrazovkám počítačů a telefonů a společně s ostatními profesionály a zapálenými majiteli psů budete mít možnost se vzdělávat v moderním etickém tréninku psů. Na virtuálním pódiu MET konference se sejdou trenéři, kteří aktivně přispívají k posouvání oboru. Řadu z nich najdete v programech světových konferencí, protože patří k opravdové špičce. Jazykovou bariéru pro vás i tentokrát zboří zkušení tlumočníci.

Opět to bude pecka

Přidejte se ke čtvrté sezoně MET konference!

Za celým projektem stojí trenér psů Robert Zlocha, což asi již většina z nás ví. A také víme, že Robert dělá vždy vše na sto dvacet procent a hosté, kteří na MET konferenci každý rok přednášejí, patří mezi ty nejlepší. Člověk si říká, že už nás asi nebude mít s kým překvapit. No a ejhle. Opět pecka. Příští rok totiž na MET vystoupí a teď se držte… Ken Ramirez. Za naši redakci je to naprostá bomba. Kdo to neví, tak Ken patří mezi nejinspirativnější trenéry současnosti. Má více než padesát let zkušeností s tréninkem. Pracoval s mořskými savci v akváriích v Texasu či Chicagu, pomocí tréninku učí slony v Zambii vyhýbat se pytláckým stezkám, v Londýně cvičil deset tisíc motýlů v botanické zahradě, na Aljašce trénoval lední medvědy, aby se vyhýbali setkání s lidmi, pracuje s policejními psy vyhledávajícími bomby. Psí profesionály po celém světě Ken Ramirez inspiruje svým konceptuálním tréninkem, při němž například naučil svého psa počítat do čtrnácti. Vydal řadu knih a je výkonným viceprezidentem a vedoucím výcviku Karen Pryor Clicker Training.

To ale není zdaleka vše

Přidejte se ke čtvrté sezoně MET konference!

Přesně tak! Na MET konferenci vystoupí čtyři trenéři psů z USA, Velké Británie, Nizozemí vedle české trenérky dogfintess a slovenské veterinářky. Těšit se můžete na již zmiňovaného Kena Ramereze, Simona Prinse, který zahájil svou kariéru jako nejmladší vojenský potápěč v NATO. Později se přidal k nizozemské policii, konkrétně ke kynologické jednotce. Posledních dvacet pět let cvičil a nasazoval psy trénované pomocí pozitivního posilování na speciální operační mise. Vedl nejrůznější programy, v nichž například trénoval laserové navádění útočných psů nebo cvičil psy a psovody v rámci USAR týmů pro pátrací a záchranné operace. Simon sestavil mnoho nových výcvikových protokolů a vyvinul inovativní výcvikové přístroje. Je autorem knihy Dog training decoded a vede tréninkovou online akademii. Dále Victoria Stilwell, která pracuje se psy už od počátku 90. let. Ve svém rodném Wimbledonu měla nejprve úspěšnou agenturu na venčení psů, poté začala trénovat. Celosvětové renomé získala díky pořadu It's me or the dog, díky kterému se řada diváků ve sto dvaceti zemích poprvé setkala s tréninkem pomocí pozitivního posilování. Svou práci představila v mnoha pořadech ve Velké Británii a USA, jako odbornici na chování psů ji do svých relací pravidelně zve například BBC a CNN. Založila vzdělávací instituci pro trenéry a moderuje svůj vlastní podcast. Je autorkou pěti knih. Vede tréninkový projekt Positively.

Další přednášející je Veronika Uhlířová, která vystudovala veterinární lékařství, stala se trenérkou psů a je terapeutkou Dornovy metody pro zvířata. Specializuje se na péči o pohybový aparát psích sportovců – a nejen jich. Chlupáči. Její semináře dogfitness se zaměřují na srozumitelné vysvětlení toho, jak funguje psí tělo v pohybu. Veronika klade důraz na to, aby si její klienti vždy odnesli odpovědi na otázky „proč?“ a „jak?“, a aby dokázali z praktických doporučení vytěžit pro svého psa maximum. Kromě toho se Veronika věnuje například cvičení psů na míčích nebo přípravě na sportovní výkon.

Přidejte se ke čtvrté sezoně MET konference!

Slovenská veterinářka MVDr. Jana Radošovská se dostala do povědomí pejskařů především díky svému prakticky orientovanému instagramovému profilu, na kterém radí v oblasti psího zdraví. Pomáhá mimo jiné vyvracet mýty, které kolují internetem. Zaměřuje se na preventivní medicínu. Vydala praktickou příručku „Elza radí: Skôr než prídeš k veterinárovi“ určenou pro laickou veřejnost. Kniha je plná důležitých informací a užitečných tipů podaných tak, aby jim porozuměl každý pejskař. Jana působí ve veterinární ambulanci v Trnavě.

Poslední přednášející, kterou představíme, je Hannah Branigan, o sobě prohlašuje, že je tréninkový šprt. V praxi to dokazuje například svým informačně nabitým a vtipným podcastem Drinking from the toilet, do kterého si zve nejrůznější trenéry a společně s nimi se zaměřuje na protínání filozofie pozitivního posilování a reality. Vytvořila vzdělávací tréninkový program, přednáší na konferencích a je autorkou knihy Awesome obedience. Protože je jí práce také koníčkem, posbírala se svými psy také řadu ocenění, a to v oblasti obedience, agility, conformation, sportovní kynologie, či rally obedience.

Bude to jízda…

Na diváky tak čeká více než osmnáct hodin nových poznatků, praktických rad a postupů pro každodenní život pejskařů i profesionálních trenérů. Online přednášky můžete sledovat v den konference živě nebo v průběhu následujících šesti měsíců. Přednášky zahraničních odborníků si můžete pustit v původním znění v angličtině nebo s kvalitním tlumočením do češtiny.

Jak to celé probíhá?

Přidejte se ke čtvrté sezoně MET konference!

Rozhodně potřebujete internetové připojení a počítač, tablet či mobil. Možná si říkáte, proč tato konference trvá dva dny. Důvodem jsou delší přednášky, které chce pořadatel mít. V sobotu na vás čekají čtyři vstupy, a v neděli zbývající tři. Po oba dny budou po přednáškách hosté odpovídat na vaše dotazy. Průměrná doba na jednoho přednášejícího bude zhruba dvě hodiny. To už se v jednom dni zkrátka pobrat nedá. A kdo se nestihne na přednášky podívat přímo, znovu připomínáme, že má možnost kdykoli jindy během následujícího půl roku. Program na vás po tuto dobu počká.

O co se hraje?

Cenu do osmnáctého okénka Adventního kalendáře věnuje psí trenér Robert Zlocha. Jeden z vás se tedy může těšit na vstupenku na MET konferenci 2024 v hodnotě 2490,- Kč.

https://www.metkonference.cz

https://www.facebook.com/METkonference

https://www.instagram.com/metkonference/

https://www.psitrenink.cz

Pravidla soutěže:

Každá soutěž má svá jasně daná pravidla a není tomu jinak ani v případě našeho Adventního kalendáře. Nejsou však nikterak složitá, a pokud soutěžit chcete, tak směle do toho! Co tedy musíte splnit?

V daný den pečlivě přečíst celý článek a vyhledat v něm ukrytou INDICII, kterou jistě bezpečně poznáte.

Prostřednictvím facebookového profilu ecanis.cz (https://www.facebook.com/psicasopis) sdílejte na svém vlastním profilu a zároveň označte minimálně tři své přátele z řad pejskařů.

POZOR!!!

Pro zařazení do slosování o hlavní vánoční cenu, o kterou se v Adventním kalendáři hraje 24. 12. 2023, je nutné posbírat všech 24 indicií, což můžete učinit i zpětně!!!

Ceny pro výherce:

Soutěžit můžete od 1. prosince do 24. prosince 2023.  Každý den jeden z vás, který splní obě dvě výše popsané podmínky, získá jednu cenu, o kterou se aktuálně bude hrát a bude detailně popsána v adventním článku, z nějž také jasně vyplyne, kdo je partnerem a zároveň dodavatelem dané výhry.

Výherce budeme kontaktovat vždy nejdéle do tří pracovních dní.

V případě, že si výherce nevyzvedne výhru do 30 dní od kontaktování, cena propadá!

Již za pár dní to vypukne – nejočekávanější počin eCanis startuje 1. prosince!
Již za pár dní to vypukne – nejočekávanější počin eCanis startuje 1. prosince!

Neuvěřitelné, jak ten čas letí. Opět nám na dveře klepe prosinec a s ním i ...

15.11.2023Adventní kalendář 2023

Red.

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->