Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Pojďte si zasoutěžit o gel s koloidním stříbrem! - UKONČENO!

Rádi soutěžíte nejen o hračky nebo o něco na zub? Tak zbystřete! Tentokrát tu pro vás totiž máme něco moc užitečného do psí lékárničky!


Pojďte si zasoutěžit o gel s koloidním stříbrem! - UKONČENO!
red. 6.10.2020 3895x Soutěže na eCanis

Antibakteriální účinky koloidního stříbra jsou dobře známé nejen v humánní medicíně, ale také v té veterinární. Proto řada produktů s jeho obsahem může pomoci spolehlivě vyřešit různá zranění nebo jiné neduhy našich mazlíčků. Věříme tedy, že soutěž o takový výrobek s nadšením přivítáte…

Můžete nás blíže seznámit se značkou TraumaPet Ag a jaké výrobky firma majitelům psů nabízí?

Pojďte si zasoutěžit o gel s koloidním stříbrem! - UKONČENO!

TraumaPet® Ag je výrobková řada veterinárních přípravků založená na antibakteriálním působení nano stříbra. Tyto přípravky spolu s dalšími látkami napomáhají hojení ran a zkracují nepříjemné komplikace života našich zvířecích mazlíčků, které jim nemůžeme vysvětlit tak, jak to je lze vysvětlit lidským pacientům. Proto je každý den, o který se zkrátí léčba, vítaným ulehčením pro obě strany.

Nabízíme produkty k čištění uší, očí, k ošetření drobných ran, dále zubní pastu, a také gel k podpoře léčby projevů zánětů dutiny ústní.

Účinky stříbra jsou známé již po staletí jako prevence a lék pro celou řadu onemocnění, obzvláště infekcí!

Hlavní složkou všech tří produktů je koloidní stříbro, prozraďte nám tedy, proč je tak unikátní a s čím vším může našim čtyřnohým kamarádům pomoci?

Pojďte si zasoutěžit o gel s koloidním stříbrem! - UKONČENO!

Účinky stříbra jsou známé již po staletí jako prevence a lék pro celou řadu onemocnění, obzvláště infekcí. Je dobře známo, že stříbrné mince se používaly ve starověkém Řecku a Římě jako dezinfekční prostředek při skladování vody a dalších kapalin.

Nanočástice stříbra, které jsou obsaženy v přípravcích TraumaPet® Ag ničí nepřátelské patogeny v těle tím, že rozkládají enzymy choroboplodných bakterií, virů a plísní. Škodlivé mikroorganismy odumírají v průběhu pěti až šesti minut.

Je možné gel, krém i pastu používat nejen zevně, ale také na vnitřní zranění nebo třeba do oka?

Ano, například kapky pro podporu hojení zánětlivých onemocnění oka a očního víčka bakteriálního a kvasinkového původu, vnitřně se dá aplikovat samozřejmě zubní pasta a gel určený k léčbě dutiny ústní.

Platí zde nějaké speciální podmínky pro skladování? 

Produkty mají většinou trvanlivost dvacet čtyři až třicet šest měsíců od data výroby, ostatní náležitosti jsou však vždy uvedeny v podrobném příbalovém letáku.

Jsou známé nějaké kontraindikace nebo alergické reakce na koloidní stříbro?

Kontraindikace vůbec nejsou známé. Může se samozřejmě objevit alergie na stříbro, která je ale velmi vzácná.

Vzpomněla byste si na nějaký příklad z praxe, kdy TraumaPet Ag opravdu skvěle zafungoval?

Pojďte si zasoutěžit o gel s koloidním stříbrem! - UKONČENO!

Ano, moje Sirénka se nešťastnou náhodou škrábla do víčka u oka. Stalo se to v neděli a další víkend pak měla být na klubové výstavě. Na ránu jsem ji namazala TraumaPet® cremor Ag a do pěti dní nebyla po škrábanci ani stopa. Ovšem to, že nakonec na žádnou klubovku stejně nejela, je už úplně jiný příběh! 

Určitě nebudeme jediní, koho to napadne. Myslíte si, že kdyby nebyl po ruce žádný jiný produkt, mohl by například gel použít na nějakou ránu i člověk?

Ano, určitě. Běžně, když děti přijdou s nějakou bolístkou, s odřeným kolenem, tak okamžitě mažu, neřeším, že nemám po ruce „lidskou variantu“, která samozřejmě na trhu existuje.

A na závěr už nám nezbývá nic jiného než se zeptat, o co budeme soutěžit teď v říjnu?

Soutěžíme o produkt TraumaPet® gel Ag 15 ml!

O CO SE HRAJE?

Pojďte si zasoutěžit o gel s koloidním stříbrem! - UKONČENO!
Pojďte si zasoutěžit o gel s koloidním stříbrem! - UKONČENO!

Výherce získá léčivý TraumaPet® gel Ag 15 ml, který může využít buď sám pro sebe, nebo ho někomu ze svých blízkých nechat zaslat jako dárek.

PODMÍNKY SOUTĚŽE

Facebook

1. Dej like facebookové stránce eCanis.cz včetně tohoto příspěvku a stránce Bouda (https://www.facebook.com/vboude/)
2. Sdílej soutěž na své vlastní zdi.
3. V komentáři přímo pod tímto příspěvkem OZNAČ minimálně 3 své přátele z řad pejskařů.

NEBO

Instagram

1. Začni sledovat Instagram ecanis_media a shop_v_boude.
2. Dej like tomuto příspěvku.
3. V komentáři přímo pod příspěvkem OZNAČ minimálně 3 své přátele z řad pejskařů.

Soutěž trvá do 31. října 2020, kdy ze všech zúčastněných vylosujeme jednoho výherce. Svou šanci uspět zvýšíte tím, zapojíte-li se do ní na obou uvedených platformách a splníte-li všechny podmínky. Účastí v soutěži automaticky souhlasíte s tím, že v případě výhry od vás budeme potřebovat vaše celé jméno, dodací adresu, e-mail a telefon, které předáme partnerovi této soutěže za účelem zaslání produktu přímo k vám.

Přejeme hodně štěstí!

Redakce eCanis

Foto: archiv Míši Husákové a Aničky Zatloukalové, Alena Vanžurová

www.ecanis.cz

www.vboude.cz

 

Kam dál ...