Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Pamlsky Brit Functional Snack se staly Produktem roku na domácí i zahraniční scéně

Mezinárodní ocenění Produkt roku 2019/2020, které uděluje již druhým rokem magazín PET worldwide producentům zboží pro domácí mazlíčky, získaly pamlsky Brit Functional Snack českého výrobce Vafo Praha.


Pamlsky Brit Functional Snack se staly Produktem roku na domácí i zahraniční scéně
Red. 8.7.2020 10715x PR články

Funkční snacky byly dále zvoleny za Novinku roku 2020 ve Volbe spotrebitelov na Slovensku a vysloužily si také ocenění Novinka roku 2020 ve Volbě spotřebitelů v České republice v kategorii krmiv pro psy. 

První ze zmíněných ocenění, Produkt roku 2019/2020, udělili pamlskům Brit Functional Snack čtenáři mezinárodního magazínu PET worldwide, který informuje o novinkách a aktuálním dění na poli PET byznysu. O vítězi rozhodlo online hlasování, během něhož mohlo publikum z celého světa po dobu tří měsíců hlasovat, který z 20 různých produktů pro mazlíčky považuje za nejvíce inovativní novinku.

V České republice se o titul Nejlepší novinka letos ucházelo 160 nových a inovovaných výrobků v 51 kategoriích, ze kterých vítěze vybíralo 4 070 spotřebitelů. Na Slovensku soutěžilo o titul Nejlepší novinka celkem 105 produktů. Ty se utkaly o přízeň spotřebitelů ve 32 kategoriích. Dotazování proběhlo na reprezentativním vzorku 2 000 respondentů a cílem bylo zjistit, který z výrobků v každé kategorii považují spotřebitelé za nejlepší. Jak obě ankety ukázaly, pro dotazované jsou důležitými hodnotícími kritérii především chuť/funkčnost a kvalita produktu. Pamlsky Brit Functional Snack vyhrály ocenění Novinka roku v obou těchto anketách – na Slovensku šlo o kategorii krmiv pro zvířata, v Čechách o sekci krmiv pro psy.

Pamlsky Brit Functional Snack se staly Produktem roku na domácí i zahraniční scéně

“Výhra ve všech třech anketách a ocenění udělené veřejností zajímající se o PET sektor je pro nás pozitivní zpětnou vazbou. Jedná se o řadu, které sami velmi fandíme a máme velkou radost, že se setkává s úspěchem,” uvedla Karolína Čápová, produktová ředitelka firmy Vafo. Vítězné, v České republice vyráběné pamlsky Brit Functional Snack se vyznačují vysokým obsahem unikátních druhů bílkovin doplněných o funkční komponenty, jako jsou laktobacily, fulvinové kyseliny nebo extrakt z cukrového melounu.

Pamlsky tak slouží nejen jako odměna pro psa, ale také jako zdraví prospěšný doplněk stravy. Pomáhají řešit celou řadu zdravotních nedostatků, se kterými se může pes, stejně jako člověk, během svého života setkat – doplňují minerály, prospívají pohybovému aparátu, zajišťují dentální péči i péči o srst a kůži, podporují imunitu, mají antiparazitární účinky, udržují aktivní psy v kondici, zajišťují regeneraci po sportovních výkonech a pomáhají kontrolovat stres.

Vafo Praha je česká společnost zabývající se výrobou, vývojem a distribucí krmiv od roku 1994. Její krmiva značky Brit se vyváží do 75 zemí Evropy a světa. Na domácím trhu zaujímá Brit pozici lídra v segmentu chovatelských potřeb a online prodeje. Vývoj krmiv Brit probíhá na základě dlouholeté zkušenosti a znalosti zdravé výživy psů a koček s maximálním ohledem na jejich zdraví a prospěch.

Brit – VAFO PRAHA s.r.o. | Web: www.krmivo-brit.cz │ Facebook: www.fb.com/brit/

VAFO PRAHA s.r.o. je český výrobce krmiv – rodinná společnost zabývající se výrobou, vývojem a distribucí krmiv od roku 1994. Krmiva značky Brit se vyváží do 75 zemí Evropy a světa. Výroba aktuálně probíhá ve 4 továrnách – v Chrášťaněch, Chelčicích, Chotovinách a ve Velkém Ratmírově. Profesionálové, kteří zodpovídají za vývoj krmiv Brit, jsou chovateli či majiteli psů. Brit úzce spolupracuje s odborníky z oboru s cílem vyrábět krmiva, jež splňují i ty nejnáročnější požadavky na kvalitu. Současně je Brit hrdým partnerem centra Helppes a organizace Pestrá, které se věnují výcviku asistenčních psů, a canisterapeutické organizace Aura Canis.  Dále sponzoruje mezinárodní výstavy psů a koček pořádané v České republice, sportovní kynologii a jiné psí sporty.

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->