Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Veletrh FOR PETS již klepe na dveře!

Máte doma zvířecího mazlíčka nebo se teprve chystáte nějakého si pořídit? V tom případě byste si neměli nechat ujít největší veletrh chovatelských potřeb pro domácí zvířata FOR PETS. Ten začíná již 4. dubna a potrvá celé čtyři dny.


Veletrh FOR PETS již klepe na dveře!
red. 20.3.2019 12168x PR články

Pořád váháte, čím svého psa krmit nebo jaké pamlsky používat pro výcvik? Nebo hledáte nějaký opravdu fajn obleček, či jakékoliv pomůcky nebo vybavení pro vašeho čtyřnohého miláčka? Máme pro vás bezva tip! Zajděte si na FOR PETS a určitě nebudete litovat! A pozor! U nás můžete navíc vyhrát i vstupenky!

Není lepšího místa na seznámení se s novinkami a trendy v oblasti krmiv, veterinárních a kosmetických přípravků, chovatelských a výcvikových potřeb a hraček, než je právě již velmi dobře zavedený veletrh FOR PETS. A víte co? Důkazem může být i fakt, že letos se bude konat už podeváté. Takže tam nesmíte rozhodně chybět.

Pojďme si také společně připomenout loňský ročník

VIDEO: FOR PETS 12.4. - 15.4. 2018 PVA EXPO PRAHA

Již tradičně...

Již tradičně se zde mimo velkého množství vystavovatelů od krmiv přes pomůcky, hračky, módní doplňky až po různé organizace a spolky na pomoc psů budeme setkávat také se zajímavým doprovodným programem.

Veletrh FOR PETS již klepe na dveře!

Vyhrajte vstupenky na veletrh...

Stejně jako tomu bylo loni, tak i letos máte jedinečnou příležitost vyhrát vstupenky na veletrh FOR PETS. Tak neváhejte a hrdě do toho...

Soutěžíme o vstupenky na FOR PETS 2019

Máme pro vás připravenou novou soutěž!

FOR PETS v tom není sám..

Souběžně s veletrhem FOR PETS se v PVA EXPO PRAHA budou konat i další tři veletrhy, které můžete navštívit v rámci jedné vstupenky. Konkrétně se jedná o FOR KIDS, AKTIV 55+ a FOR HORSE, který svým zaměřením na koně logicky naváže na FOR PETS. Více informací o veletrhu FOR PETS včetně seznamu vystavovatelů a doprovodného programu najdete na www.for-pets.cz.

Nově se na veletrhu můžete setkat i s členy našeho redakčního týmu. Proto neváhejte a přijďte se s námi seznámit osobně. Velice rádi si s vámi popovídáme. Najdete nás ve vstupní hale. Už se na vás těšíme!

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->