Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Veletrh FOR PETS již klepe na dveře!

Máte doma zvířecího mazlíčka nebo se teprve chystáte nějakého si pořídit? V tom případě byste si neměli nechat ujít největší veletrh chovatelských potřeb pro domácí zvířata FOR PETS. Ten začíná již 4. dubna a potrvá celé čtyři dny.


Veletrh FOR PETS již klepe na dveře!
red. 20.3.2019 7197x PR články

Pořád váháte, čím svého psa krmit nebo jaké pamlsky používat pro výcvik? Nebo hledáte nějaký opravdu fajn obleček, či jakékoliv pomůcky nebo vybavení pro vašeho čtyřnohého miláčka? Máme pro vás bezva tip! Zajděte si na FOR PETS a určitě nebudete litovat! A pozor! U nás můžete navíc vyhrát i vstupenky!

Není lepšího místa na seznámení se s novinkami a trendy v oblasti krmiv, veterinárních a kosmetických přípravků, chovatelských a výcvikových potřeb a hraček, než je právě již velmi dobře zavedený veletrh FOR PETS. A víte co? Důkazem může být i fakt, že letos se bude konat už podeváté. Takže tam nesmíte rozhodně chybět.

Pojďme si také společně připomenout loňský ročník

VIDEO: FOR PETS 12.4. - 15.4. 2018 PVA EXPO PRAHA

Již tradičně...

Již tradičně se zde mimo velkého množství vystavovatelů od krmiv přes pomůcky, hračky, módní doplňky až po různé organizace a spolky na pomoc psů budeme setkávat také se zajímavým doprovodným programem.

Veletrh FOR PETS již klepe na dveře!

Vyhrajte vstupenky na veletrh...

Stejně jako tomu bylo loni, tak i letos máte jedinečnou příležitost vyhrát vstupenky na veletrh FOR PETS. Tak neváhejte a hrdě do toho...

Soutěžíme o vstupenky na FOR PETS 2019

Máme pro vás připravenou novou soutěž!

FOR PETS v tom není sám..

Souběžně s veletrhem FOR PETS se v PVA EXPO PRAHA budou konat i další tři veletrhy, které můžete navštívit v rámci jedné vstupenky. Konkrétně se jedná o FOR KIDS, AKTIV 55+ a FOR HORSE, který svým zaměřením na koně logicky naváže na FOR PETS. Více informací o veletrhu FOR PETS včetně seznamu vystavovatelů a doprovodného programu najdete na www.for-pets.cz.

Nově se na veletrhu můžete setkat i s členy našeho redakčního týmu. Proto neváhejte a přijďte se s námi seznámit osobně. Velice rádi si s vámi popovídáme. Najdete nás ve vstupní hale. Už se na vás těšíme!

Kam dál ...