Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Jak Jack potká tigra...

Také rádi chodíte se psem do ZOO? Je to parádní nápad a možnost výborné socializace. A občas se u toho i pořádně zamějete! Nevěříte? Následující krátký příběh vás o tom jistě přesvědčí...


Jak Jack potká tigra...
Mgr. Lucia Šteinerová 31.12.2019 2220x Zima, Vánoce a Silvestr 2019

Cez leto sme sa vybrali do ZOO Brno. Boli sme zvedaví, ako budú naši dvaja Jackovia reagovať na zvieratá. Bolo ale poriadne teplo, a tak väčšina obyvateľov bolo schúlených v chládku a aktívnych iba minimálne. Trošku rozruch sme spravili pri výbehu s vlkmi, ale nič veľké.

Nie je tiger ako tiger

Zmorený horkom sme sa usadili v reštaurácii. Bol tam presklený výhľad do tigrieho výbehu, a tak sme pozorovali ako tiger chodí okolo nás. Psy sa konečne prebrali, štekali a kňučali nadšením. Spokojný, že sme od nich predsa len dostali nejakú reakciu na divočinu, sme zamierili kúpiť suveníry do obchodu nad reštauráciou a domov. Pri vchode do suvenírov ležal obrovský plyšový tiger a naša fenka sa bez zaváhania bleskurýchle rozbehla a zakusla tigrovi do stehna. My sme pri záchvate smiechu už len pozorovali jej sklamanie, keď zistila, že nie je živý a vypľuvala umele chlpy.

A záver?

Ešte že bol ten tiger v ZOO Brno za tak silným sklom, inak by to chudák nemusel prežiť...

 

Foto: archiv Lucie Šteinerové

Zažili jste i vy s vaším čtyřnohým miláčkem něco veselého nebo neobvyklého? Napište nám o tom na náš redakční e-mail redakce@ecanis.cz. Rádi váš příběh uveřejníme.

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->