Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Děrovaný míč váš pes rozhodně potřebuje!

Znáte staré známé pořekadlo, že kdo si hraje, nezlobí? A týká se to nejen našich ratolestí, ale i našich čtyřnohých miláčků. A pokud se nyní zapojíte do soutěže s e-shopem V Boudě, a budete mít to štěstí, že vyhrajete, vy ani váš pes se rozhodně nudit nebudete!


Děrovaný míč váš pes rozhodně potřebuje!
red. 5.12.2020 3103x Soutěže na eCanis

Možná si znuděně řeknete: „No, jo, zase nějaký balónek, těch už máme doma hafo!“ To by ale byla velká chyba. Míček, který vám chceme představit, je totiž naprosto jedinečný a hlavně hra s ním většinu psů nesmírně baví a navíc je vyrobený tak, že i něco vydrží. Můžete s ním tedy házet nebo se o něj klidně tahat. A co je doma, to se počítá, ne?

Děrovaný míč váš pes rozhodně potřebuje!

Můžete naši čtenářům blíže představit váš děrovaný míč?                                                              Děrované míče JW Holl-ee Roller dodává na český trh firma JW. Každý produkt od JW je výsledkem praktického výzkumu a vývoje produktů a má více než sto patentů. Děrovaný míček Hol-EE je velice odolný a perfektně poslouží ke společné zábavě pejska i jeho pána. Bonusem navíc je skutečnost, že se vyrábí z přírodního kaučuku, který je zároveň velmi příjemný a měkký do psí tlamy. Hračka je vyrobena z certifikovaného netoxického materiálu.

V kolika se vyrábí velikostech a je na výběr i z více barev?

U děrovaných míčů máme velikosti mini, small, medium, large a jumbo. K dostání jsou v zářivých veselých barvách, jako jsou zelená, červená, fialová, žlutá a modrá. Bohužel nás trochu mrzí skutečnost, že si nemůžeme barvy při objednávání míčů konkrétně vybírat, takže i našim zákazníkům posíláme jen ty, které máme momentálně skladem.

Chtěli byste svému pejskovi tento míček rovnou pořídit nebo ho třeba někomu darovat? Pak neváhejte a podívejte se přímo sem: https://shop.vboude.cz/hracky-na-hazeni/derovany-mic-medium.

Je použitý materiál odolný i pro takové ty notorické „ničiče“ hraček?

Ano je, jsou proslulé svojí odolností, míček je měkký i elastický. Ale jako u všech hraček doporučujeme, aby hra byla pro tým společná. I ta nejodolnější hračka se zničí, pokud pejskovi dovolíme, aby si s ní dělal, co sám chce.

 Proč si myslíte, že psy tolik baví hra právě s ním?

Děrovaný míč váš pes rozhodně potřebuje!

Protože si s ním užijí mnoho zábavy. Je vhodný k aportování, přetahování i žvýkání. Dovnitř míčku je navíc možné vkládat i větší pamlsky nebo malé hračky podle své vlastní fantazie. Zkrátka je to velmi zábavná a všestranná hračka. Je vhodná také pro všechna plemena a velikosti psů, i bez ohledu na věk. Vyřádí se s ním nejen malé štěně, ale i čilý veteránek.

A na závěr už samozřejmě patří otázka, na co konkrétně se může těšit výherce této soutěže?

Výherce ať se těší na děrovaný míč velikosti medium, což je asi nejoblíbenější a nejprodávanější kategorie tohoto výrobku.

O CO SE HRAJE?

Výherce získá děrovaný míč JW Holl-ee Roller velikosti medium, který může využít buď sám pro sebe, nebo ho někomu ze svých blízkých nechat zaslat jako dárek.

PODMÍNKY SOUTĚŽE

Facebook

1. Dej like facebookové stránce eCanis.cz včetně tohoto příspěvku a stránce Bouda (https://www.facebook.com/vboude/)
2. Sdílej soutěž na své vlastní zdi.
3. V komentáři přímo pod tímto příspěvkem OZNAČ minimálně 3 své přátele z řad pejskařů.

NEBO

Instagram

1. Začni sledovat Instagram ecanis_media a shop_v_boude.
2. Dej like tomuto příspěvku.
3. V komentáři přímo pod příspěvkem OZNAČ minimálně 3 své přátele z řad pejskařů.

Soutěž trvá do 31. prosince 2020, kdy ze všech zúčastněných vylosujeme jednoho výherce. Svou šanci uspět zvýšíte tím, zapojíte-li se do ní na obou uvedených platformách a splníte-li všechny podmínky. Účastí v soutěži automaticky souhlasíte s tím, že v případě výhry od vás budeme potřebovat vaše celé jméno, dodací adresu, e-mail a telefon, které předáme partnerovi této soutěže za účelem zaslání děrovaného míčku přímo k vám.

 

Přejeme hodně štěstí!

Redakce eCanis

Foto: archiv Míši Husákové a Aničky Zatloukalové, Markéta Sousedíková

www.ecanis.cz

www.vboude.cz

Kam dál ...