Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Lanové vodítko EASY LONG | velký pes - oranžové s černým prošitím - 2 m

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty. 

Lanové vodítko EASY LONG | velký pes - oranžové s černým prošitím - 2 m
Vyberte variantu
oranžové
Vyberte variantu
2 m
Cena: 405
Dostupnost:Skladem
Varianta:
Zadejte počet kusů!
Počet kusů musí být mezi 0 a 0!
Obj. kódZB000391-9-200
VýrobceTamer s.r.o.
délka karabiny
9 cm
váha karabiny
46 g
průměr lana
11 - 12 mm
maximální zatížení
400 kg


Systém EASY LONG vám navíc umožní vést psa tak, že volných rukou můžete využít v podstatě k čemukoliv, například významnému zdravení okolních přihlížejících. Potěší vás nejenom skvělé zpracování a nadčasový design, ale také extrémně dlouhá životnost. Uvedená velikost je ideální pro velké plemeno psa, řekněme v rozmezí 8 -50 kg. Vždy však bude záležet na preferencích páníčka a tělesné konstituci chlupáče.

Detailní popis produktu

Použité materiály, zpracování a široká škála využití dělají z vodítek Tamer nadstandardní produkt jak v kvalitě, tak v užitné hodnotě v oblasti kynologie. Vodítko je ideální volbou pro všechny „pejskaře“, kteří se svému psímu parťákovi aktivně věnují. Kromě běžného použití je vodítko vhodné také na vycvik, běhání a turistiku. Vodítko jistě oceníte i v situacích, kdy potřebujete mít volné ruce (telefonování, jízda s kočárkem).

Tamer s.r.o.

Nastavitelná délka vodítka (EASY LONG systém) 

Patentovaná technologie EASY LONG vám umožní snadným pohybem prodloužit či zkrátit vodítko na vámi požadovanou délku. Vodítko je velmi pevné, nedochází tedy k tzv. pružinovému efektu, který může být nežádoucí u „flexibilních“ vodítek. Nevytváří tak špatné návyky při vedení na vodítku. Naopak vodítko je velice populární při výcviku nebo sportu.

Tamer s.r.o.

Dlouhá životnost a vysoká pevnost

Pro výrobu vodítka jsme použili materiály a technologie využívané v horolezectví, každý lisovaný spoj a uzel je tedy maximálně odolný k mechanickým poškozením. Zredukovali jsme na minimum počet prvků, které se mohou mechanicky poškodit, kupujete si tedy vodítko na hodně dlouho (alespoň dokud vás neomrzí barva, proto máme spoustu barevných variant).

Ruční česká výroba

Každé vodítko je ručně zpracováno v naší české manufaktuře v Kolíně.-->