Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Diskuse k článku Pomáhají či vydělávají na touze jiných pomoci?

Pomáhají či vydělávají na touze jiných pomoci?

Pomáhají či vydělávají na touze jiných pomoci?

V minulém díle jsme si řekli, že vám budeme představovat organizace, které se věnují ...

Zajímavosti

Komentáře

Pravidla diskuse Nápověda

Diskutující musí dodržovat pravidla slušného chování a zákony České republiky, a nesmí zneužívání diskuzí ke komerčním účelům. Každý, kdo tato pravidla ctí a dodržuje je v online diskuzi vítán.

Nápověda pro diskuzi

• Elda
    30.8.2018 11:30:45
    Take mam z psiho stesti fenecku, kterou bych samozrejmne nemenila, ale uz mi opravdu prijde podivne, ze kazde stene co pridaji na fb jak je nechal nekde nekdo v lese, jako tu mou tak na fotkach vypada uplne stejne jako ta moje fenecka kdyz jsem si ji od nich brala. Zadala jsem je o pomoc, kdyz pejsek mel svoje obdobi a ja si nevedela rady, nejdriv ze me udelali kravu ze nejsem schopna se postarat, ale oni sami mi poradily abych ji koupila klec (kotec) do bytu a par dni s mamkou koukame na stranky a tam pejsek s elektronickym obojkem? Asi to nebudou zas takove milovnice na ktere si hrajou.
    00
  • Tony
    24.5.2018 08:28:42
    Mám podobnou zkušenost. Informace podané pred podpisem AS a zaplacením byli jiné než skutečnost. Psa mi privedli a předali až po techto formalitach. Když jsem se ptal na psa, jeho chování, zvyklosti, zdraví, věk na nic mi pořádně neodpoveli, jen ze je malý, žere všechno a že uvidím sám. Předání ve stylu, tak si vem psa, udelame fotku a čau. Privezl jsem si psa o kterém jsem nevěděl nic. Nakonec kromě čipu pes neměl nic. Žádný doklad, ockov.prukaz, očkování, nic, ve zprávách a v popisku nabidky psa bylo, ze pes je očkovány, odcerveny, odbleseny. Záznam o tom nikde. Psa jsem vzal okamžitě k veterináři, protože vykazoval známky nemoci, coz se potvrdilo. Psa jsem dlouho dával do pořádku o tom kolik me to stálo ani mluve. Jejich taktika, ze o psa je veliký zájem a tim tlak na to aby jste rychle potvrdili zájem a hlavně zaplatili. Poplatek 2.000 je pry za veterinarni péči, kdyby psi meli péči za tuto cenu tak by snad nešli do adopce s vážným onemocněním. Celé to na mě působí jako obchod se psy. Podobnych spolků je zde několik, ale takový pohyb psů jako u PS jsem nikde neviděl. Jsem přesvědčený, ze zdravotní stav psa dobře věděli, ale zamlceli mi to. Mám naštěstí veškerou komunikaci i detail nabídky s fotkama uložené a rozhodně tohle budu řešit dál !!
    00
  • VM
    11.4.2018 00:25:56
    Mám upln e stejnou zkusenost, jako pres kopirak. Bohuzel v mem pripade pri nedodrzeni karanteny hrozilo i realne nebezpeci vztekliny - pes zil v prirode! Asi takhle - ano, ve vetsine pripadu se dostane pes do dobre rodiny a ty si ho vypiplaji. ALE - dochazi k nelegalnim a i realne riskantnim situacim diky nezodpovednemu, nebo spise umyslne ignorantskemu chovani ze strany PS. Zkoumala jsem tento spolek dost a muj jasny zaver je - handlovani se psi ze Slovenska za ucelem co nejvyssi frekvence a tudiz i penez. Ucetu fio banky, ktery byval transparentni uz neni museli si to zrusit. Proc asi? Ne opravdu - vysvetlete mi nejaky dobry duvod proc tento krok na prelomu roku udelali? Ciste to neni a lidksy to jsou velmi hrube zenske, ktere mlzi a lzou kde se jim to hodi. To ej jejich retorika a smer. A za tim nebude nic dobreho. Blokace kazdeho, kdo se na neco, co jim neni po chuti, slusne zepta na fb? Me se to nelibi.
    00
  • Dlouhodobý pozorovatel dlouhodobých pozorovatelů
    17.2.2018 01:59:20
    A Vy jste který ze stránky pomlouvající skoro všechny ostatní? Sklenář, Novotný...?
    00
  • Nováková Radmila(za své jméno se nestydím)
    1.12.2017 20:37:08
    Dobrý den, fenku jménem Fatima, jsem si adoptovala v srpnu. V květnu měla rok. Byla zachráněna z romské osady. Byla vykastrovaná, vykoupaná, vyčesaná, v dobrá výživové kondici, zdravá a dvakrát očkovaná. Třetí očkování bylo v září a to jsem už domlouvala já. Při předání byla paní velice příjemná. Dávala mi k ní tašku s hračkami a pelíšek, ale mi toho také máme dost, tak jsem si nic nebrala. Protože nebyla plně naočkovaná, tak z původní ceny, která byla u inzerátu, mi odečetli 300 Kč. Kastrace 20kg fenky by mě stála jednou tolik co adopční poplatek. První týdny adopce mi paní volala a starala se o to jestli je vše v pořádku. Psaly jsme si i na FB. Fatimce jsem založila FB stránku a podle odezev z " Psího štěstí" je zcela zjevné, že se o Fatimku stále zajímají. Lidi vzpamatujte se !! A jen tak na okraj chovám a cvičím psi přes třicet let a vím jak rychle se rozvine psincový kašel u zvířete oslabeného. Třeba očkováním. Inkubační doba je 5 až 7 dní. To psisko vůbec nemuselo mít žádné příznaky, a pak se to rozjelo. Mou CHS psincový kašel postihl druhý týden v srpnu a začal kašlat pejsek, který byl týden před tím na závodech. On a jeho mladší bratr skončili na antibiotikách třetí den co začali kašlat. O toho mladšího dvouletého (měl kašel poprvé) jsem měla velký strach. Zbytek kníračů včetně Fatimky dostávali preventivně jitrocelový sirup, mírně z nich kašlala ještě jedna fena. Fatimka psincový kašel vůbec nedostala.
    00
  • Spokojená adoptivní rodinka
    27.11.2017 12:58:10
    Z Psiho štěstí máme adoptované dvě fenky a mohu jen chválit!Byla jsem po vsech stránkách velmi spokojená!
    00
  • Anonym
    27.11.2017 11:50:23
    Nemuzu nic jineho nez souhlasit s clankem.Organizace psi stesti je velmi pochybna kdysi jsme meli od nich v docasce fenu.Kterou jsme nasli na jejich FB pote fenu dovezlyba vypadala uplne jinak nez na fotce krom toho ze byla v zubozenem stavu a prijela dokonce ze Slovenska.
    00
  • Dlouhodobý pozorovatel
    24.11.2017 18:20:30
    Dobrý den, Psí štěstí? Skupina pofidérních žen, která profituje na utrpení zvířat. Jejich hlavní náplní je nelegální dovoz zvířet ze Slovenska. Neštítí se ani ukrást zvíře majitelům přímo z pozemků...
    00