Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Diskuse k aktualitě Spolek bojuje o psí cvičiště, dostal z něj výpověď. Vadilo radnímu, který tam má dům.

Spolek bojuje o psí cvičiště, dostal z něj výpověď. Vadilo radnímu, který tam má dům.

Areál Základní kynologické organizace v Újezdu nad Lesy (ZKO) leží v jihovýchodním cípu této okrajové pražské části.
Areál Základní kynologické organizace v Újezdu nad Lesy (ZKO) leží v jihovýchodním cípu této okrajové pražské části.


Komentáře

Pravidla diskuse Nápověda

Diskutující musí dodržovat pravidla slušného chování a zákony České republiky, a nesmí zneužívání diskuzí ke komerčním účelům. Každý, kdo tato pravidla ctí a dodržuje je v online diskuzi vítán.

Nápověda pro diskuzi • nespokojený občan
  18.3.2018 07:38:21
  V ulici Dubinské bydlím dříve než se vybudovalo cvičiště.Po přečtení článku ve Vašich novynách napadáte jednoho člověka který jedná za občany, ale v této lokalitě je dnešní sedmidení provoz cvičiště nepříjemný všem lidem zde žijících a tak se ptám: Kdo Vám dal nepravdivé informace které jste zveřejnili,již v článku píše redaktor že se cvičí dva dny v týdnu, skutečnost je jiná. Píšete že se sejde během dne pět psů, na fotografii pod článkem je jich osm. Redaktor by mněl psát pravdu a ne lži.Tento spor je veden novím vedením cvičiště který nerespektuje původní dohody .
  00
  • eCanis.cz - redakce
   22.3.2018 08:11:58
   Dobrý den nespokojený občane,
   původně jsme zvažovali, zda vůbec reagovat na anonymní příspěvek plný gramatických chyb... Je mi sice líto, že vás článek popudil, nicméně bych vás však ráda informovala, že bohužel "kopete na špatném hrobě". Jeho autorem není redaktor našeho kynologického magazínu, my jsme ho pouze jako řadu jiných sdíleli k nám do aktualit. Pokud vám ale celá záležitost není lhostejná, určitě k tomu můžete danému periodiku zaslat vlastní názor z tzv. druhé strany. Pokud to napíšete slušně a podepíšete se, pravděpodobně vám to i zveřejní. Já sama mohu jen těžko celou situaci posuzovat a řešit, to už bude spíš předmětem jednání všech zúčastněných stran. Z vlastní zkušenosti ale mohu potvrdit, že zavděčit se vždy a za každých okolností všem není vůbec jednoduché. Držím vám palce !
   za eCanis Michaela Weidnerová
   00


Někdo to rád horké

SOUTĚŽ O KONZERVY BRIT MONOPROTEIN

Jako každý měsíc, i v červnu pro vás máme soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát konzervy pro psy Brit Monoprotein.

Den otevřených dveří ve výcvikovém areálu HAFBO!

Bydlíte v Praze nebo v jejím blízkém okolí a nevíte kam do školky pro štěňátka nebo kde na jednom místě nabízí více různých kynologických sportů? .

... přejít na aktuality