Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Diskuse k aktualitě Pomozte najít Dustina!!!

Pomozte najít Dustina!!!

Neviděli jste náhodou někde tohoto pejska?

Komentáře

Pravidla diskuse Nápověda

Diskutující musí dodržovat pravidla slušného chování a zákony České republiky, a nesmí zneužívání diskuzí ke komerčním účelům. Každý, kdo tato pravidla ctí a dodržuje je v online diskuzi vítán.

Nápověda pro diskuzi

• pejsek
    7.1.2019 11:54:39
    Marie Krejčová

108 komentářů

3 145 sdílení

490
    .

To se mi líbíZobrazit další reakce
    Komentář
    Sdílet
    .

93 tis. zhlédnutí · v sobotu ·

Dnes 5. 1. 2019 je to přesně třicet dní, co nám pomáháte vrátit Dustina domů, k jeho rodině <3
    Bohužel, ani dnes nezazvonil telefon, ani dnes nepípla zpráva, ale stále věříme a doufáme! A to vše můžeme i díky vám! Díky vaší pomoci, díky obrovské síle, kterou má jedno vaše kliknutí... Jednou se totiž naše prosba a naše zoufalé hledání dostane k člověku, který možná Dustina má nebo o něm ví <3
    Rozhodla jsem se oslovit lidi, co nám pomáhají a dát jim tvář! Protože pro nás nejste jen profil na FB, tlačítko sdílet, či "lajk", pro nás jste obrovská pomoc a podpora! Jen díky vám se nám podaří Dustina nalézt!
    Zašla jsem dnes do divadla Broadway, kde se hraje muzikál Muž se železnou maskou a požádala jsem, zda mi pomohou... Zda se vám svou tváří, kterou pomohli již na začátku hledání, představí <3
    Každý den, budu vkládat videa s lidmi - s vámi, co nám pomáháte! A každý den vám tak budu děkovat...
    A z celého srdce doufám, že brzy vložím i video s Dustinem, který se díky VÁM vrátí domů, ke své rodině <3
    Děkuji Josef Laufer, Josef Vojtek, Peter Pecha a Charlie (sestřička Dustina) <3 a největší dík patří Eva Stárková
    00

Někdo to rád horké

SOUTĚŽ O KONZERVY BRIT MONOPROTEIN

Jako každý měsíc, i v červnu pro vás máme soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát konzervy pro psy Brit Monoprotein.

Den otevřených dveří ve výcvikovém areálu HAFBO!

Bydlíte v Praze nebo v jejím blízkém okolí a nevíte kam do školky pro štěňátka nebo kde na jednom místě nabízí více různých kynologických sportů? .

... přejít na aktuality