Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

To je on – mého srdce šampion!

Pokud je vaším srdečním plemenem německý ovčák, pak v listopadu nespouštějte oči z našeho webového portálu. Mohlo by vám něco důležitého uniknout...


To je on – mého srdce šampion!
Iveta Panýrková 1.11.2019 11893x Z redakce

Milí čtenáři,

vstupujeme do dalšího měsíce – už do listopadu. Venku se nám rapidně ochlazuje a na nás nyní chtě nechtě čeká pomalá příprava na vánoční svátky. Možná se někomu zdá, že je ještě čas, ale co jsou pro člověka nakonec dva měsíce?

 

To je on – mého srdce šampion!

Pojďme ale dál... Říjen patřil kolii krátkosrsté. A i když osobně nejsem zarytým fandou tohoto plemene, rozhovory jsem si náramně užila a zamyslela se právě nad tím, jak skvělí psi to jsou. Proto člověku přijde možná maličko líto, že už začal nový měsíc. Zde si ale ještě můžete připomenout nejčtenější článek toho uplynulého měsíce a tím je https://www.ecanis.cz/clanky/hledala-jsem-partaka-na-agility-a-nasla-_1291.html.

Ovšem pozor! Listopad nám přináší plemeno mému srdci nejbližší! A tím je německý ovčák, kterého jsem milovala již od dětství. Když se řeklo pes, vždy jsem ve své malé dětské hlavičce viděla právě postavu německého ovčáka a tak není divu, že jsem si práci na článcích o tomto báječném plemeni opravdu užívala. Hned zítra si můžete přečíst portrét plemene, tentokrát přímo z mé dílny. A protože nám má německý ovčák opravdu hodně co nabídnout, budeme se mu věnovat až do konce roku.

 

To je on – mého srdce šampion!

Co nám tedy nový měsíc přinese? Můžete se těšit nejen na portrét, ale každý pátek si přečtete kousek z poutavé a opravdu bohaté historie. Čtvrtky budou již tradičně patřit rozhovorům s majiteli NO. První, který vás jistě nadchne, bude s Ing. Jiřím Novotným.  Dále se můžete těšit na rozhovory s veterináři specialisty na NO, na báječné chovatele a také sportovce a majitele služebních psů. Německého ovčáka vám ukážeme ve všech jeho podobách.

 

Ale nebojte se! Prostor bude určitě i pro ostatní témata, seriály, ankety a mnoho dalšího. Takže o své oblíbené rubriky opravdu nepřijdete.

 

Přeji vám při čtení našich stránek mnoho zábavy a hlavně chuť se k nám stále vracet. A pokud nás chcete podpořit, sdílejte naše články, pozvěte své přátele na náš Facebook nebo Instagram a dejte o nás lidem prostě vědět.

 

Přejeme krásný listopad

Za redakční tým

 

Iveta Panýrková

panyrkova@ecanis.cz

redakce@ecanis.cz

 

Kam dál ...