Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Podcasty z FOR PETS 2024 – Memory Pet Pointy přicházejí…

První samoobslužné pietní místo pro zvířata v České republice si mohli návštěvníci prohlédnout na veletrhu FOR PETS 2024. Díky moderním technologiím se mohou chovatelé kdykoliv po celých 24 hodin denně a 7 dní v týdnu rozloučit se svým zvířecím přítelem v důstojném prostředí a v naprostém soukromí, bez nutnosti v této již tak těžké chvíli s kýmkoliv komunikovat. Službu mohou využít v okamžiku a čase, který jim nejlépe vyhovuje, a to bez pohotovostních příplatků zvířecích krematorií. Ostatně vše se dozvíte v následujícím podcastu, kde Michaela Weidnerová zpovídá majitele Memory Pet Point Dalibora Nováka a jeho zástupce Lukáše Illeka.6.4.2024 1085x Podcasty
Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->