Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Rozumíte svému psovi?

Přijde vám, že už jste tento název někde slyšeli? Ano, máte pravdu, protože na stránkách našeho kynologického magazínu www.ecanis.cz pravidelně vychází stejnojmenný seriál. A právě s jeho autorkou Míšou Drábkovou jsme natočili i tento díl podcastu. Společně si v něm povídáme o tom, jak moc může v partnerství člověka a jeho čtyřnohého parťáka pomoci kouč pro komunikaci se psy, co všechno obnáší jeho práce, jak jsou vzájemné porozumění a schopnost číst i nepatrné signály důležité pro pohodové a bezproblémové soužití obou dvou nebo na co si zejména dávat pozor. Dozvíte se rovněž, co všechno umí Míša vyřešit, jak probíhají osobní konzultace či víkendová setkání a lehce nahlédneme i do její knížky „Znaková řeč pro psy“. Určitě si tedy toto téma nenechte ujít! Vždyť co jiného si přát než aby nám to se psem po boku prostě klapalo?2.1.2023 148x Podcasty
Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->