Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Letošní TOP kavalír je za námi!

Zajímalo by vás, jak dopadlo letošní vyhlášení soutěže TOP kavalír ČR, ale nemohli jste být u toho? Pak tu pro vás máme kratičkou reportáž doplněnou krásnými fotografiemi přímo z místa dění! Pěkné čtení!


Letošní TOP kavalír je za námi!
Zuzana Nováková 19.12.2021 3710x Reportáže

Slavnostní vyhlášení soutěže TOP Kavalír ČR 2021 se konalo dne 11. Prosince 2021 v pražském hotelu Svornost.  Vyhlášení proběhlo již po sedmé, ovšem tentokráte za přísných hygienických podmínek a vládních opatření. Ačkoli se nám obvykle schází osmdesát až sto lidí, tentokráte to byla polovina. I tak ale považuji účast za velice úspěšnou a jsem ráda, že se předání mohlo vůbec uskutečnit.

Letošní TOP kavalír je za námi!

Atmosféra byla jedním slovem vynikající, přátelská, vánoční.

Ceny byly bohaté jako každý rok. Velice si vážím toho, že většina sponzorů pochází z řad chovatelů, kteří vydají nemalý finanční dar nebo sami obstarají ceny pro ostatní. To je v současné době, myslím, opravdu velmi milým gestem.

Kromě hlavní kategorie TOP Kavalíra ČR byli též ocenění též nejúspěšnější junioři a veteráni loňského roku. Ještě jednou moc děkuji všem, kteří se na chodu celé soutěže podílí, kteří mi pomohou, když je zapotřebí. Všem vítězům ze srdce gratuluji, obzvláště pak chovatelům, kterým se umístila i jejich chovatelská stanice.

Těm, kteří se letos neprobojovali do nejlepších desítek, bych ráda vzkázala, aby neházeli flintu do žita a zabojovali příští rok. Věřím, že jim Štěstěna bude nakloněna.

Znáte soutěž TOP kavalír ČR? Pokud ne, můžete si připomenout, o čem to celé je, v rozhovoru, který u nás nedávno vyšel
TOP kavalír ČR je soutěží pro všechny!
TOP kavalír ČR je soutěží pro všechny!

Patříte mezi skalní příznivce kavalír King Charles španělů a sledujete veškeré dění ...

9.11.2021Výstavy

Letošní TOP kavalír je za námi!

Závěrem bych všem ráda popřála klidné prožití vánočních svátků v kruhu rodinném nebo mezi přáteli. Do nového roku 2022 vykročte tou správnou nohou, aby vám nechybělo chovatelské štěstí. Též přeji mnoho výstavních úspěchů.

Velký dík patří i kynologickému magazínu eCanis za oslovení a za propagaci naší soutěže. Vážíme si toho.

Zuzana Nováková

Foto: Zuzana Nováková

Letošní TOP kavalír je za námi!Letošní TOP kavalír je za námi!Letošní TOP kavalír je za námi!Letošní TOP kavalír je za námi!Letošní TOP kavalír je za námi!Letošní TOP kavalír je za námi!
Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->