Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Když přestanete mluvit o tom, že chcete pomáhat, ale rovnou s tím začnete aneb DEJ PAC!

Je fajn, že se i v dnešním uspěchaném světě čím dál tím častěji dokážeme semknout a podpořit dobrou věc či nezištně pomoci. Jak již sám titulek hlásá, v tomto případě se jedná o zvířata a do projektu „Dej pac“ na pomoc neziskové organizaci Home4Pets, z. s. se zapojila i celá řada známých osobností z našeho kulturního života. Přispět však může každý z nás…


Když přestanete mluvit o tom, že chcete pomáhat, ale rovnou s tím začnete aneb DEJ PAC!
Radek Anděl 29.9.2017 3412x Zajímavosti

O co tedy vlastně jde?

  Bylo nebylo…, tedy vlastně byly nebyly dvě báječné mladé zpěvačky Bára Smejkalová a Dáša Zázvůrková, které chtěly pomáhat a tak nelenily a vymyslely celý tento úžasný projekt. Přesvědčily také řadu svých kolegů a kolegyň, aby do toho šli s nimi. A světe div se, povedlo se! U příležitosti Mezinárodního dne zvířat se už příští týden uskuteční charitativní koncert a následně i křest kalendáře „Dej pac 2018“ a výtěžek z této akce poputuje k pejskům, kočičkám a hospodářským zvířatům.

Komu však přisypat do mističky nebo pomoci zateplit boudičku?

To byla otázka. A tak nastalo hledání a prověřování té správné organizace. Nakonec to na celé čáře vyhrála právě Home4pets, z. s., která již sedm let pomáhá najít opuštěným zvířatům nové domovy nebo alespoň dočasnou péči. V současné době také ve spolupráci s Nadací na ochranu zvířat a s podporou patronů ze sféry politické, umělecké, sportovní i právní buduje nedaleko Prahy Multifunkční záchranné centrum BEST FRIENDS.  

Již v příštím čísle našeho časopisu vám představíme právě Home4pets a aktuální nabídku pejsků k adopci! Vychází 16. října 2017!

Chtěli byste se také zapojit?

  Žádný problém! Jste srdečně zváni právě na tuto velkolepou akci v Občanské plovárně, kde můžete přispět do kasičky, zakoupit si čerstvě pokřtěný kalendář (na vybraných místech bude poté k mání až od 5. října 2017) či adoptovat některého z pejsků nebo kočiček. Neodmítá se ani fyzická pomoc na místě při budování nového centra Best Friends. Přispět však lze na stavbu či veterinární péči i finančně na transparentní účet č. 276136574/0300.

 Foto: archiv projektu „Dej pac“

Charitativní koncert a křest kalendáře „Dej pac“

Kdy:           4. října 2017

V kolik:      19.30 hod.

Kde:           The Loop Jazz Club – Občanská plovárna, U Plovárny 1, 118 00 Praha 1

Moderátor koncertu:      Karel Voříšek

Kmotra kalendáře:           Hana Maciuchová

Vstupné:              250,- Kč

Rezervace: 257 531 451, 608 060 700, e-mail: tomas.uhlik@volny.cz

Podrobné informace naleznete v tomto souboru: pozvánka

 

Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->