Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

SOUTĚŽTE O LAHODNÉ PAMLSKY CARNILOVE TRUE FRESHAktuality

Chicken Camp v Křečovicích

Zveme vás na Chicken Camp s Coco, Mini Coco, Maxi Coco, Jiřinou Bosákovou a Jitkou Ščučkovou
Cvičení se slepičkami je koncept, který poprvé představili Bob a Marian Baileyovi v 90. letech Cílem je oprostit se od emoční zátěže, kterou s sebou výcvik psů přináší. Pochopit, jak důležité je načasování, plánování a nastavení kritérií.
20.10.2021 20:30

Připravujeme Adventní kalendář 2021!

Je nejvyšší čas! A jak se říká, kdo zaváhá, nemá...
Loňský Adventní kalendář byl velice úspěšnou reklamní akcí. A protože jsme již v půlce října, je třeba začít s přípravou. Proto vám nyní nejčtenější kynologický internetový portál eCanis přináší nabídku na velmi zajímavou akci, která vám může pomoci ještě více zviditelnit vaši firmu, konkrétní výrobek, či službu.
12.10.2021 21:53

Jak vyzrát na obtížné parazity?

Je dobré být před nimi vždy o „krok napřed“… Před parazity, samozřejmě!
Vnější a vnitřní parazité – věčné téma v tom našem kynologickém světě. Je dobré vůbec odčervovat? Jací parazité mohou našeho čtyřnohého kamaráda obtěžovat? Jak s nimi bojovat? Jaká prevence je nejlepší? Co dělat, když už pes nějaké parazity má? Odpovědi nejen na tyto otázky vyslechnete na super webináři, který právě chystá veterinární laboratoř Labvet.
9.10.2021 21:04

SOUTĚŽTE O LAHODNÉ PAMLSKY CARNILOVE TRUE FRESH

Tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Carnilove. Tentokrát můžete vyhrát pamlsky Carnilove True Fresh.
4.10.2021 20:36

Jubilejní 40. ročník soutěže psů O LIBERECKÝ POHÁR

Jak to celé dopadlo?
Jubilejní 40. ročník soutěže psů O LIBERECKÝ POHÁR - memoriál Josefa Velechovského a Rudolfa Bárty proběhl pod záštitou hejtmana Libereckého kraje pana Martina Půty v areálu Kynologického klubu Liberec – Pavlovice.
27.9.2021 14:02

Český DD tým zdraví z německého Albbrucku!

Věděli jste, že právě probíhá OEC Dogdancingu v Německu?
A že tam posuzuje česká rozhodčí Vanda Gregorová? Že je to snad poprvé v historii takových závodů, kdy v jednom týmu startují i dva muži? To je pecka, souhlasíte?
17.9.2021 10:44

... přejít na aktuality