Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Silvestrovský ranec zábavy – to je www.ecanis.cz!

Datum: 31.12.2018 | Zhlédnuto: 1690x

Máte rádi humor a smích je u vás na denním pořádku? Pak dobře „poslouchejte“! I my v redakci jsme podobného smýšlení, a tak jsme se rozhodli, že pro vás letos uspořádáme velký silvestrovský den. A nudit se určitě nebudete! Nezapomeňte tedy – již tuto neděli sledujte od osmé hodiny ranní náš web-magazín www.ecanis.cz a jistě nebudete zklamáni. Budeme vás v průběhu celého posledního dne v letošním roce jen a jen bavit.

A na co se tedy můžete těšit? Máme pro vás připravené vtipné historky a příběhy, které psal sám život a také mnoho dalšího povídání nejen od nás z redakce, ale i od našich autorů a přátel. Jste příznivci kreslených vtipů a pamatujete si ještě na dobu, kdy se v kynologickém periodiku pravidelně objevovaly? Pak jistě uvítáte speciální silvestrovskou smršť těchto vtipů.Kreslené vtipy jsou vytvořeny právě pro vás a tento slavnostní. A tak díky spolupráci s www.kreslenévtipy.cz se můžete skvěle bavit. 

Bojíte se, že v bujaré náladě vám již čtení nepůjde tak snadno? Nevadí, i na tyto případy jsme připraveni a nabídneme vám jako bonus i skvělá videa. Těšit se tak můžete na díla z Letní psí filmové školy Heroltice, která vám představí známou pohádku Lotrando a Zubejda - trochu jinak. Vtipná videa má pro vás připravená i Emma, která vám jistě vykouzlí úsměv na rtech.

Milí čtenáři, ať se vám poslední den v roce vydaří a do toho nového vstoupíte pravou nohou (packou). A my budeme rádi s vámi! Zároveň vám přejeme příjemné sledování toho všeho, co jsme pro vás nachystali. A věřte, že náš „Silvestrovský ranec zábavy“ je napěchovaný až po okraj!

A také myslete na své čtyřnohé miláčky a ...   pf Aktuality

SOUTĚŽ O KONZERVY BRIT MONOPROTEIN

Jako každý měsíc, i v červnu pro vás máme soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát konzervy pro psy Brit Monoprotein.
31.5.2019 00:00

... přejít na aktuality