Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Odešla dáma s velkým „D“…

Všem přátelům a známým oznamujeme smutnou zprávu, že nás dne 15. 10. 2019, v ranních hodinách opustila naše maminka, babička, manželka a přítelkyně, paní Běla Sochorová.

Datum: 16.10.2019 | Zhlédnuto: 453x

Odešla po dlouhé a těžké nemoci a i když jsme jí bezbolestné odpočinutí všichni přáli, stále jsme doufali v zázrak. Tak nějak jsme věřili v nemožné, že se všechno ještě obrátí k dobrému a že tu s námi ještě dlouho zůstane. Nestalo se. Odešla dáma, která pro mnoho lidí znamenala vzor spravedlivého, čestného a laskavého člověka, dáma, pro kterou bylo nemyslitelné neříct pravdu, pokud v ní celou svou duší věřila, nepomoci, když to bylo v jejích silách a nepotěšit každého, kdo to potřeboval. Její laskavost byla nekonečná. Bude nám všem chybět i její stálý úsměv a dobrá nálada.

S maminkou neodchází jen skvělý člověk, ale i kousek té staré, dobré, čisté kynologie, která byla v jejím životě hodně důležitá. Její znalosti a šikovné ruce, připravené pomoci každému pejskovi, jsou navždy ztraceny.

Kdo jste jí znali, zastavte se na chvilku a vzpomeňte si na všechny krásné chvilky, které jste s ní prožili, na laskavou rozhodčí ve výstavním kruhu, na zkušenou lektorku při kynologických setkáních, na báječnou parťačku, se kterou jste se nikdy nenudili.

Jménem rodiny děkuji za projevenou soustrast. S maminkou se rozloučíme v úzkém rodinném kruhu a pro všechny přátele a známé později uskutečníme vzpomínkové setkání.

Linda JandováAktuality

Kdo v srdcích žije, neumírá!

Jistě jste v médiích zaznamenali velmi smutnou zprávu o tom, jak minulý pátek mladá nadějná kynoložka spolu se svým psem v Praze podlehla následkům zranění po střetu s motorkářem. A takto na ni vzpomíná její kamarádka a kolegyně ze SZBK a od psovodů ze SDH Zvole. Škoda, že nejde vrátit čas…
11.11.2019 11:28

... přejít na aktuality