Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Odešla dáma s velkým „D“…

Všem přátelům a známým oznamujeme smutnou zprávu, že nás dne 15. 10. 2019, v ranních hodinách opustila naše maminka, babička, manželka a přítelkyně, paní Běla Sochorová.

Datum: 16.10.2019 | Zhlédnuto: 685x

Odešla po dlouhé a těžké nemoci a i když jsme jí bezbolestné odpočinutí všichni přáli, stále jsme doufali v zázrak. Tak nějak jsme věřili v nemožné, že se všechno ještě obrátí k dobrému a že tu s námi ještě dlouho zůstane. Nestalo se. Odešla dáma, která pro mnoho lidí znamenala vzor spravedlivého, čestného a laskavého člověka, dáma, pro kterou bylo nemyslitelné neříct pravdu, pokud v ní celou svou duší věřila, nepomoci, když to bylo v jejích silách a nepotěšit každého, kdo to potřeboval. Její laskavost byla nekonečná. Bude nám všem chybět i její stálý úsměv a dobrá nálada.

S maminkou neodchází jen skvělý člověk, ale i kousek té staré, dobré, čisté kynologie, která byla v jejím životě hodně důležitá. Její znalosti a šikovné ruce, připravené pomoci každému pejskovi, jsou navždy ztraceny.

Kdo jste jí znali, zastavte se na chvilku a vzpomeňte si na všechny krásné chvilky, které jste s ní prožili, na laskavou rozhodčí ve výstavním kruhu, na zkušenou lektorku při kynologických setkáních, na báječnou parťačku, se kterou jste se nikdy nenudili.

Jménem rodiny děkuji za projevenou soustrast. S maminkou se rozloučíme v úzkém rodinném kruhu a pro všechny přátele a známé později uskutečníme vzpomínkové setkání.

Linda JandováAktuality

Soutěž o konzervy pro psy Brit Fresh

Také tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát balíček Brit Fresh konzerv pro psy.
2.6.2020 00:00

... přejít na aktuality