To, co píše, také dělá v praxi!

O uplynulém víkendu proběhlo Mistrovství republiky hovawartů stopařů dle nejvyšší zkoušky IPO-FH a zlatý pohár pozvedla nad hlavu autorka našeho seriálu o přesném stopování Katka Houšková!

Datum: 22.10.2018 | Zhlédnuto: 635x

katka

Spolu se svou fenkou Drákulka Katčina smečka si vyčuchaly úžasných 92 a 90 bodů. Potvrdily tak skvělou formu z minulého týdne, kde s bodovým hodnocením 93 a 90 bodů obsadily na Mistrovství Slovenska všech plemen podle stejné zkoušky 3. místo! Gratulujeme a tím více se těšíme na další díly jejího seriálu! A jako bonus si u nás již brzy budete moci přečíst s Katkou rozhovor právě na téma vrcholových stopařských závodů!

Diskuse k aktualitě To, co píše, také dělá v praxi!

Pravidla diskuse Nápověda

Redakce www.ecanis.cz nechce pravidly pro online diskuzi omezovat, platí však pravidla, která by měl každý diskutující respektovat. Pro zjednodušení je lze shrnout do tří zásadních bodů. Diskutující musí dodržovat pravidla slušného chování a zákony České republiky, a nesmí zneužívání diskuzí ke komerčním účelům. Každý, kdo tato pravidla ctí a dodržuje je v online diskuzi na www.ecanis.cz vítán.

Nápověda pro diskuzi


  • INKA
    22.10.2018 10:45:17
    WOW , paráda
    00


Někdo to rád horké
přejít na aktuality