Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Diskuse k článku Podpořme projekt „Nový domov“ pro psy a kočky!

Podpořme projekt „Nový domov“ pro psy a kočky!

Podpořme projekt „Nový domov“ pro psy a kočky!

Věděli jste, že i tak velký a známý obchodní dům, jakým IKEA jistě je, pomáhá ...

ÚtulkyCharitativní akce


Komentáře

Pravidla diskuse Nápověda

Diskutující musí dodržovat pravidla slušného chování a zákony České republiky, a nesmí zneužívání diskuzí ke komerčním účelům. Každý, kdo tato pravidla ctí a dodržuje je v online diskuzi vítán.

Nápověda pro diskuzi • Jespey
  3.10.2018 12:13:47
  Děkuji velmi za tento projekt,projev zájmu a pomoc opuštěným pejskům.Velmi mile mě to překvapilo.Je hrozně fajn,že čím dál víc lidí,firem,subjektů se začíná zajímat o to,jak se dá těmto opuštěným tvorečkům pomoci.Hned mám hezčí den a ještě jednou děkuji
  00
 • Avkanka
  3.10.2018 07:17:09
  Jsem moc ráda, že IKEA takovýto projekt rozjela. Věřím, je všechna opuštěná zvířátka svého hodného páníčka najdou. Sama občas pomáhám v jednom útulku a vím, že je to velmi časově a psychicky velmi náročná práce. Proto děkuji všem, kteří to dělají z dobroty srdce a přeji všem zvířátkům Nový domov.
  00


Někdo to rád horké

SOUTĚŽ O KONZERVY BRIT MONOPROTEIN

Jako každý měsíc, i v červnu pro vás máme soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát konzervy pro psy Brit Monoprotein.

Den otevřených dveří ve výcvikovém areálu HAFBO!

Bydlíte v Praze nebo v jejím blízkém okolí a nevíte kam do školky pro štěňátka nebo kde na jednom místě nabízí více různých kynologických sportů? .

... přejít na aktuality