Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Diskuse k článku Veterinární medicína – poslání nebo byznys?

 Veterinární medicína – poslání nebo byznys?

Veterinární medicína – poslání nebo byznys?

Jede se na veterinu! A zas nebude na nové boty! Proč je to proboha tak drahé? Ten veterinář ...

ZdravíVeterina


Komentáře

Pravidla diskuse Nápověda

Diskutující musí dodržovat pravidla slušného chování a zákony České republiky, a nesmí zneužívání diskuzí ke komerčním účelům. Každý, kdo tato pravidla ctí a dodržuje je v online diskuzi vítán.

Nápověda pro diskuzi • Kamila
  11.1.2019 08:22:28
  Předběžně vám řeknou cenu i jakékoliv opravně a je celkem běžné že je výsledná cena trochu vyšší .. dokonce zákon umožňuje navýšit cenu o určité procento bez souhlasu zákazníka ...a nová ordinace .. podívejte se na to zase vy z druhé strany ... všichni stávající lékaři měli svou klientelu ...a přijde někdo nový .. nahodí nižší ceny .. proč ? No aby získal klienty ... jejich klienty ...to že po půl roce už budou mít ceny zase všichni stejné to už nevidíte ... tahle praxe je totiž v obchodním světě naprosto běžná ... zaváděcí služby pěkně pod cenou ,aby se přetáhli zákazníci a když konkurence není schopna se udržet ,ne z důvodu nekvalitní služby ,ale proto ,že nemá dostatek finančních rezerv ,tak se ceny nového subjektu raketově zvýší ...
  00
 • Jenn
  23.1.2018 15:01:13
  Souhlasím s větší části článku. Nicméně je to jen jednostranný pohled. Například u kalkulace ceny by se dalo mluvit o tom, jak nám byly řečený 3000 max a nakonec z toho bylo 5500 a přitom zákroky i léky, i doba strávená na klinice byla stejná jako v předběžném propoctu. Takže tady by se dala i pochopit druhá strana, která vidí, že si lékař přilepšil. A co se týče tržní ceny - u nás vznikla nová ordinace, kde nastavili lepší a lidovější ceny. Co myslíte, že udělali ostatní veterináři? Přizpůsobili se trhu? To víte, že ne. Seběhli se na ně jako sane a začali vyčítat a pomlouvat, že jim kazí byznys. Takže i takovéto věci by bylo fér zmínit, když už říkáme proč to musí být drahé.
  00
 • Pvcak
  21.1.2018 19:39:43
  Na platbě předem nevidím nic špatného a hned bych ji zavedl. Nakonec náklady veterinární klinice vznikají hned nebo dokonce dříve, když musí nakupovat zásoby léků dopředu.
  00


Někdo to rád horké

SOUTĚŽ O KONZERVY BRIT MONOPROTEIN

Jako každý měsíc, i v červnu pro vás máme soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát konzervy pro psy Brit Monoprotein.

Den otevřených dveří ve výcvikovém areálu HAFBO!

Bydlíte v Praze nebo v jejím blízkém okolí a nevíte kam do školky pro štěňátka nebo kde na jednom místě nabízí více různých kynologických sportů? .

... přejít na aktuality