Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Diskuse k článku Měníme psí osudy…

Měníme psí osudy…

Měníme psí osudy…

Znáte miniazyl pro psy s roztomilým s trefným názvem Voříškov? A dovedete si představit, že ...

Útulky


Komentáře

Pravidla diskuse Nápověda

Diskutující musí dodržovat pravidla slušného chování a zákony České republiky, a nesmí zneužívání diskuzí ke komerčním účelům. Každý, kdo tato pravidla ctí a dodržuje je v online diskuzi vítán.

Nápověda pro diskuzi • Věra
  15.12.2017 21:13:56
  S tímto útulkem spolupracuji již delší dobu. Pomáhám nejen finančně, ale jezdím tam i na brigády (betonování sloupků pro ohradu, vytvrhávání soušeka trnkových keřů, uklízení atd.) Při různých akcích prodávám na stánku - prostě se snažím, abych byla užitečná. A to hlavně proto, že jsem obě majitelky poznala jako naprosto úžasné ženy, které zvířátkům obětují doslova vše - peníze, čas i city. Doufám, že se najdou další hodní lidé, kteří se k nim přidají a pomůžou jim v jejich opravdu záslužné práci. Jak už jsem jim několikrát řekla - děvčata, smekám před vámi...!
  00
  • eCanis.cz - redakce
   4.1.2018 11:29:54
   Děkujeme za vaši reakci. Třeba pomůže i někdo další.
   00
  • eCanis.cz - redakce
   4.1.2018 11:38:25
   Děkujeme za vaši reakci. Třeba pomůže i někdo další.
   00


Někdo to rád horké

SOUTĚŽ O KONZERVY BRIT MONOPROTEIN

Jako každý měsíc, i v červnu pro vás máme soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát konzervy pro psy Brit Monoprotein.

Den otevřených dveří ve výcvikovém areálu HAFBO!

Bydlíte v Praze nebo v jejím blízkém okolí a nevíte kam do školky pro štěňátka nebo kde na jednom místě nabízí více různých kynologických sportů? .

... přejít na aktuality