Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Diskuse k článku Moje štěstí Darinka

Moje štěstí Darinka

Moje štěstí Darinka

Slyšeli jste už o organizaci „Galgo v nouzi“? Pomáhá týraným a opuštěným chrtům ...

Útulky


Komentáře

Pravidla diskuse Nápověda

Diskutující musí dodržovat pravidla slušného chování a zákony České republiky, a nesmí zneužívání diskuzí ke komerčním účelům. Každý, kdo tato pravidla ctí a dodržuje je v online diskuzi vítán.

Nápověda pro diskuzi • Babca
  12.11.2017 21:54:02
  Byla jsem s dcerou u tohoto transportu a take nam prijelo jedno starsi zlaticko Friduška. Bylo to nezapomenutelne. Paní Jana ma pravdu - propadnout chrtoze je velmi snadne a rychle a i pro to, ze nas, ktere postihla ta krasna nemoc, jsou vsichni na fb Galgo v nouzi" jako jedna rodina, pripravena kdykoli pomoci nekomu ze skupinky pokud je to potreba a to i presto, ze jsme vsichni rozzeseti po cele CR. Nikdo zde neprudi, nekritizuje zacatecniky. Radi zde poradi, casto se osobne znaji a to vse jiste proto, ze t, i co propadli chrtum jsou citliví, milí lide sr stejnými zajmy. No proste uzasna skupina, kterou nikde jinde nenajdete.
  00
  • eCanis.cz - redakce
   13.11.2017 15:14:24
   Děkujeme, za reakci i my jsme byli přímo u příjezdu transportu.Bylo to velice emotivní a lidi okolo galgů mají srdce na tom správném místě.
   00
 • Martina
  3.11.2017 08:48:32
  Dobrý den,viděla jsem video z akce,kdy přivezli tyto nádherné pejsky a jejich předávání novým majitelům.Bylo to nádherné.Tolik zachráněných psích životů a tolik hodných lidí pohromadě...dodnes mě hřeje u srdce,když si na to vzpomenu.Viděla jsem tam i Vás paní Jano a jsem Vám velmi vděčná za tento článek o darince.Byla bych velmi ráda,kdybych se dočkala pokračování...třeba po pár měsících.Viděla jsem tato zlatíčka i na jedné oakci v Ostravě "Den psích nadějíů....jsou opravdu nádherní.Mám taky zachráněné pejsky,ale srdce mě táhne spíš k NO než ke Galgům....ale třeba jednou...třeba i já jednou udělám tak krásnou věc jako Vy .
  00
  • eCanis.cz - redakce
   13.11.2017 15:17:57
   Dobrý den Martino. Paní Janě váš vzkaz vyřídíme a pokračování se dočkáte hned v listopadovém čísle. To jak si Darinky a .... vedou v nové rodině, nebudu prozrazovat koho ještě protože to se dozvíte 16.11, budeme sledovat celý rok.
   00


Někdo to rád horké

SOUTĚŽ O KONZERVY BRIT MONOPROTEIN

Jako každý měsíc, i v červnu pro vás máme soutěž ve spolupráci se značkou krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Tentokrát můžete vyhrát konzervy pro psy Brit Monoprotein.

Den otevřených dveří ve výcvikovém areálu HAFBO!

Bydlíte v Praze nebo v jejím blízkém okolí a nevíte kam do školky pro štěňátka nebo kde na jednom místě nabízí více různých kynologických sportů? .

... přejít na aktuality