Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Zelený čtvrtek – Budu mít na to zachránit svého psa?

Znáte to také? Život se psem nás naplňuje láskou, dobrodružstvím, ale někdy i strachem o jeho zdraví a to třeba v momentě, kdy se mu něco stane. Ať už jde o nemoc, či o úraz. A potom přichází ten druhý strach. Budu mít dost financí na to poskytnout mu vše, co aktuálně potřebuje? A právě na to pro vás máme odpověď, nebo spíš dobrý tip!


Zelený čtvrtek – Budu mít na to zachránit svého psa?
Red. 14.4.2022 25302x Velikonoční pomlázka 2022

Zdá se, že jsme se už naučili myslet na nejhorší a být na to připravení. Pokud jde o nás lidi, či náš majetek. Staráme se o to, aby byl náš dům pojištěný, protože co kdybychom vyhořeli? Myslíme na to, aby byly pojištěny naše děti, protože co když...? Snažíme se, abychom byli pojištěni i my, protože pokud bychom onemocněli, bylo by stále třeba zaopatřit svou rodinu. Myslíte ale také na to, aby byl pojištěný i váš pes? Věřte, že to opravdu není od věci.

Pojďme si ale nejprve povědět něco o Zeleném čtvrtku. Pátým dnem Svatého týdne je Zelený čtvrtek, křesťané si v tento den připomínají Ježíšovu poslední večeři. Hospodyně uklízely a smetí se následně nosilo na křižovatku cest, aby se v domě nedržely blechy. Jedla se také zelená jídla ze zelených surovin, například zelí, špenát nebo hrách. Ta měla zaručit zdraví na celý rok. Zeleným čtvrtkem začíná velikonoční triduum, které končí o Velikonoční neděli. Označení Zelený čtvrtek nejspíše vzniklo z německého názvu Greindonnerstag, ten v překladu znamená „Lkavý čtvrtek“ a jeho zkomolením na Gründonnerstag „Zelený čtvrtek“.

Do slova a do písmene…

Zelený čtvrtek – Budu mít na to zachránit svého psa?

No, a když už nám jídla podávaná na Zelený čtvrtek mají zaručit zdraví po celý rok, tak pojďme to zdraví „pojistit“ i našim čtyřnohým miláčkům. A to doslova a do písmene. Do velikonočního kalendáře jsme tentokrát vybrali velmi zajímavý produkt, kterým je pojištění vašeho psa HAFAN od ČPP. Když to vezmeme ve zkratce, tak jeho předmětem jsou nutné a účelně vynaložené náklady na léčbu psa v souvislosti s jeho úrazem nebo s onemocněním včetně nákladů na jeho případnou eutanazii. Veterinární léčba není zrovna levná, a tak je opravdu důležité myslet takzvaně na „zadní“ vrátka.

Veterinární léčba není zrovna levná, a tak je opravdu důležité myslet takzvaně na „zadní“ vrátka!

Proč by měl být můj pes pojištěný?

To je otázka do pranice. Čtenářům. Ale jednoduše proto, že náklady na léčbu při úrazu či onemocnění jsou opravdu vysoké a mnohdy mohou rozhodnout o životě či smrti našeho psího kamaráda. Tak proč si nekrýt záda?

Co pojištění řeší a jaký je rozsah?

Zelený čtvrtek – Budu mít na to zachránit svého psa?

Pojištění lze sjednat pro každého psa splňujícího podmínky pro označování zvířat v zájmovém chovu (povinnost označení psa čipem), který ke dni počátku pojištění dosáhl věku alespoň tří měsíců a ještě nedosáhl věku osmi let. V rámci jedné pojistné smlouvy lze pojistit až deset psů. Předmětem pojištění jsou nutné a účelně vynaložené náklady na veterinární výkony, použitý materiál, nutnou hospitalizaci, předepsanou medikaci při léčbě úrazu nebo nemoci psa a nutné náklady na utracení psa, který není starší osmi let. 

O co se hraje?

Cenou v soutěži „Velikonoční pomlázka“ na Zelený čtvrtek (14. dubna 2022) je dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč na pojištění HAFAN sjednané u ČPP servis, s. r. o, který věnuje Bc. Iveta Katrevová, ředitelka chomutovské pobočky.

Kontakty:

Bc. Iveta Katrevová

ČPP Servis, s. r. o.

E-mail: Iveta.Katrevova@cpp-obchod.cz

Tel.: +420 724 125 390

Musíme vyzdvihnout také další klady, které pojištění HAFAN nabízí.

  • S možností volby pojistných částek 10 000, 20 000, 30 000, 40 000 a 50 000 Kč na 1 léčbu.
  • Pro pojištění není vyžadována žádná předešlá prohlídka psa, ani karta veterináře, stačí číslo čipu .
  • Sjednání celé smlouvy je vyhotovené za 10 minut e-mailem, telefonem, osobně.
  • Pro vícero psů sleva
  • Pojistná událost je zpravidla vyplacena na účet do několika hodin po dodání účtu od veterináře.
  • Doplňkově lze připojistit pojištění psa i pro události vzniklé při účasti na závodech a soutěžích (včetně výstav) a rozšířit územní platnost pojištění na celou Evropu.
  • Pojištění odpovědnosti psa
  • Pro záchranářské, asistenční psy a canisterapeutické psy je možné sjednat slevu a nejsou ve výlukách oproti některým jiným pojištěním u některých pojišťoven.

"Pojištění Hafan vychází v průměru na 140 Kč měsíčně."

Zelený čtvrtek – Budu mít na to zachránit svého psa?

Pravidla soutěže:

Každá soutěž má svá jasně daná pravidla a není tomu jinak ani v případě naší Velikonoční pomlázky. Nejsou však nikterak složitá, a pokud soutěžit chcete, tak směle do toho! Co tedy musíte splnit?

  • V daný den pečlivě přečíst celý článek a vyhledat v něm ukrytou INDICII, kterou jistě bezpečně poznáte.
  • Prostřednictvím facebookového profilu ecanis.cz (https://www.facebook.com/psicasopis) sdílejte na svém vlastním profilu a zároveň označte minimálně tři své přátele z řad pejskařů.

 POZOR!!!

Pro zařazení do slosování o hlavní cenu, o kterou se ve Velikonoční pomlázce hraje 18. dubna 2022, je nutné posbírat všech 8 indicií, což můžete učinit i zpětně!!!

Ceny pro výherce:

Soutěžit můžete od 11. dubna do 18. dubna 2022.  Každý den jeden z vás, který splní obě dvě výše popsané podmínky, získá jednu cenu, o kterou se aktuálně bude hrát a bude detailně popsána ve velikonočním článku, z nějž také jasně vyplyne, kdo je partnerem a zároveň dodavatelem dané výhry.

Výherce budeme kontaktovat vždy nejdéle do tří pracovních dní.

Výhru lze poté uplatnit do třiceti kalendářních dní.

Red.

Foto: Bc. Iveta Katrevová

Zelený čtvrtek – Budu mít na to zachránit svého psa?
Doporučujeme z našeho e-shopu
MERCH eCanis
Novinka
Interiérová klec pro psa

Krásná interiérová klec nabízí nejen místo k odpočinku pro vašeho psa, ale je i vkusným doplňkem dovnitř každého bytu, či domu. Její vrchní desku lze využít jako odkládací stolek na dekorace, či potřeby po vašeho čtyřnohého parťáka.

ZB000796
od 6 650
MERCH eCanis
Novinka
Plastová kartička Můj pes je sám doma!

Plastová kartička ve velikosti platební karty do peněženky pro případ nouze, pokud by váš pes zůstal doma sám. Na zadní straně je opatřena kontaktmíni údaji.

Skladem
ZB000505
59
Novinka
Sušené krůtí krky

Křupavý pamlsek s vysokým obsahem vápníku a hodnotných bílkovin. Blahodárně působí na kosti a srst.

ZB000462
od 22
Novinka
Sušené hovězí plíce

Vhodné pro obézní psy díky nízkému obsahu tuku. Jsou křehké a měkké a tak jsou skvělým pamlskem pro štěňata, starší psy, ale také pro psy, kteří mají problémy s chrupem. Prospívá rovnováze hladiny žaludečních šťáv. 

ZB000458
od 21
Novinka
Sušené hovězí srdce

Dietní pamlsek s vysokým obsahem bílkovin. Vhodné zejména pro psy s nadváhou. Hodí se také pro staré psy, kteří mají problémy se zuby.

ZB000453
od 26
Novinka
Obojek SOFTY
Obojek SOFTY
Vyberte barvu

Odolný perforovaný ručně vyráběný obojek Softy je navržen k maximálnímu pohodlí vašeho psa. Objektivně lehký a vzdušný materiál, který ovšem neztrácí svou pevnost a odolnost.

ZB000096
od 0
Lanové vodítko EASY LONG - TWIST | MINI

Kvalitní, ručně vyráběné vodítko s originálním posuvným systémem umožní zkracování a prodlužování vodítka v celé délce snadným pohybem několika prsty.

ZB000299
od 539
Kam dál ...-->